Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Elmari muusikauudised 13.nädal
26.03.2012
Lowry räpib uues loos

Elmaris helistasime reedel Lauri Pihlapile, kes oli parasjagu Soomes. Lowry sõidab Turu-Stockholmi vahel, et anda Soomes-Rootsis kolm kontserti. Ka lähitulevik saab olema töine eeskätt Soul Militia koosseisus. Plaanitakse EP-d ja esinemisi. Lowry, kes vabariigi ainsa R&B ansambliga Soul militia “Eesti Laul 2012” konkursil comeback’i tegi, ei ole jätnud unarusse ka oma soolokarjääri vaid rühib täie jõuga edasi. Sel aastal on oodata sooloalbumit. Äsja 30aastaseks saanud laulja eksperimenteerib uue palaga «Ütle Nüüd» hip-hop žanris ning kõnetab ausalt ja valehäbita. Laul baseerub räpile. Loo teksti autor on Lowry ise ning muusika on produtseerinud Soul Militia ülejäänud liikmed Kaido Põldma ja Semy Morgun. Lugu saate kuulata siit: http://www.youtube.com/watch?v=raedATlJ5EI

Parvepoisid

Pühapäeval andis Elmaris intervjuu Kalev ansamblist Parvepoisid. Bändil on stuudios palju tööd, sest tahetakse teha valmis kirjutatud uusi laule. Esinemised on pea igal nädalavahetusel ja kellel soovi Parvepoisse esinema kutsuda, leiate info nende veebilehelt parvepoisid.com. Uus laul “Armastuse rannal” on kirjutatud suveootuses ja elust enesest. Uued lood salvestatakse Records 2000 stuudios.

Mantra Gora tegi uue loo

Marilyn Jurman andis neljapäeval Elmaris intervjuu. Mantra Gora uus singel "Kevad" kannab kirglikku sõnumit. Kuigi refräänis jäävad kõlama sõnad "Ja mis siis, kui aprillis hakkab sadama lund...see ei loe, näen päikesest und.", siis tegelik sõnum laulus on hoopis kirglikum.
Laul räägib armumisest ja armastusest ja sellest, kuidas kaks inimest tahavad ennast üleni teineteisele anda. Laulust on tehtud kaks versiooni, üks on nö tsenseeritud (raadiosõbralik)
versioon ja teine tsenseerimata versioon, mida enamasti on esitatud vaid kontsertidel. Tsenseerimata versiooni leiab kevade alguse puhul internetiportaalist Youtube. Laulu autoriteks on ansambel Mantra Gora koosseisus: lauljannad Elerin Velling ja Marilyn Jurman. Kitarristid Eerik Kändler ja Karl Kanter. Basskitarrist Siim Usin ja trummar Peep Kallas. Kuigi Marilynil on palju ka näitlejatööd, tehakse kõik lood ikkagi üheskoos. Uue laulu täispikka versiooni saab kuulata siit: http://www.youtube.com/watch?v=qdRxkAhI_H8

Loositi Eurovisiooni esinemisjärjekord

Loositi 2012. aasta Eurovisiooni poolfinaalide ja finaali esinemisjärjekord. Kõigi 42 riigi delegatsioonid kogunesid Bakuusse, et näha oma silmaga tänavuse Eurrovisiooni ettevalmistusi ja organiseerimist. Esinemisjärjekorra loosimise tulmusel esineb Eesti teises poolfinaalis 14-ndana, vahendab eurovisoon.ee.

Esimene poolfinaal, 22. mai:

Montenegro
Island
Kreeka
Läti
Albaania
Rumeenia
Šveits
Belgia
Soome (ISE VALITUD)
Iisrael
San Marino
Küpros
Taani
Venemaa
Ungari
Austria
Moldova
Iirimaa (ISE VALITUD)

Teine, poolfinaal, 24. mai:

Serbia
EJV Makedoonia
Holland
Malta
Valgevene
Portugal
Ukraina (ISE VALITUD)
Bulgaaria
Sloveenia
Horvaatia
Rootsi
Gruusia
Türgi
EESTI
Slovakkia
Norra
Bosnia & Hertsegoviina
Leedu (ISE VALITUD)

Finaal, 26. mai:

01. Suurbritannia
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09. Prantsusmaa
10. Itaalia
11.
12.
13. Aserbaidžaan
14.
15.
16.
17.
18.
19. Hispaania (ISE VALITUD)
20. Saksamaa
21.
22.
23.
24.
25.
26.

Ülejäänud finaali kohad loositakse pärast poolfinaale toimuval võitjate pressikonverentsil.

Lunge ja Allik panid lapsele nime

"Tütre nimeks sai Nora Ann," ütleb õnnelik laulja Toomas Lunge (48) telefonis, kes sai Inga Allikuga (31) 11. märtsil esimese ühise lapse. "Kõik on suurepärane. Õpime siin teineteist tundma ja harjume olukorraga," rõõmustab Lunge Kroonikaga vesteldes. Et Toomase lapsed esimesest abielust on täiskasvanud, tunnistab ta, et vastsündinu perre saabumine on põnev: "Ott-Marteni ja Hanna-Maria sünnist on päris pikk aeg möödas. Õpin praegu kõike just nagus otsast."

Jana sai koerabeebi

Koos kevadega saabus lauljatar Jana Kase (20) koju uus elanik, kel nimeks Izolda. Tegemist on Hiina harjaskoera tõugu koeratüdrukuga, kelle tõi Janale kingituseks hardunud fänn. "Kunagi mainisin ühel kontserdil, et tahaksin väga endale koera. Seesama fänn jättis mu sõnad meelde ja ootaski mind paar päeva tagasi maja ees, koer autos. Loomulikult võtsin ma kingituse vastu! Seda kutsikat nähes olin üliõnnelik," õhkab Jana Naistelehes. Ehkki pisike Izolda on lauljatari kodus elanud vaid mõne päeva, teab lauljatar juba mõndagi koerakese iseloomust - näiteks seda, et too saab kassiga hästi läbi. Janal on tihe esimenisgraafik ja kui ta käib kontsertidel, aitavad sõbrannad koerabeebit hoida.

Uusküla pääses napilt rünnakust

Üsna tihti paisatakse meediasse turvakaamerate salvestisi, mille abil palutakse kurikaelu tuvastada. Kui tekib küsimus, kas uurijad tõesti loodavad, et udune laik, mida näoks võib pidada, kellelegi tuttav ette tuleb, siis pigem mitte, kirjutab Õhtuleht. Hiljuti sai külma duši osaliseks lauljatar Merlyn Uusküla, kelle kõrvu jõudis info, justkui pääsenuks ta Kadriorus oma kodumaja parklas öisel ajal napilt autovarga kangirünnakust. Politsei ei saanud turvakaamera piltide põhjal kinnitada, et lauljatar ja vargapoiss päris ühel ajal parklas oleks viibinud, kuid kõhedaks tegi see lauljatari enesetunde sellegipoolest!

Rolf tegi kummarduse George Michaelile

Rolf Roosalu ja Dagmar Oja käisid teisipäeval Elmaril külas. Laupäeval, 24. märtsil Rock Cafes toimunud Rolf Roosalu kontsertkava „Tribute to George Michael“ soojendas Nion. Nion on 2011. aasta kevadel muusiku ja produtsendi Karl Kanteri poolt kokku kutsutud tantsumuusikabänd, mille solistiks Keit Triisa, bändi nn. nähtamatu liige on Marilyn Jurman, kes kirjutab lugudele tekstid. Aasta jooksul on välja antud kolm singlit ja kirjutatud palju muusikat, millest enamik tuli laupäeval ka esitamisele. Taustajõuduna lõid Rolfiga kaasa tuntud lauljad Kaire Vilgats, Maiken ja Dagmar Oja.

Valmis Iirise uus video

«Weirdo» on teine singel Iirise 28. märtsil ilmuvalt rahvusvaheliselt debüütalbumilt «The Magic Gift Box». Kolmapäeval jõudis vaatajate ette laulu muusikavideo, mida saab uudistada portaalis Youtube.

Hilton fännab Kerli uut välimust

Kerli möödunud aasta lõpul välja tulnud singli «Army Of Love» oma hinnanguga maatasa teinud staarblogija Perez Hilton on eestlanna uuest imagost ja muusikastiilist lausa pöördes, vahendab Elu24. «Wow! See on tõeline hitt!» märgib Hilton oma kodulehel. «See on ainus viis, kuidas kirjeldada Kerli uut singlit.» Hilton märgib, et Kerli on suutnud oma esimese singliga teiselt stuudioalbumilt viimaks ometi leida endale sobiva stiili. «Näha on, et ta on pisut pehmendanud oma imagot ja muutunud rohkem mainstream'iks, kuid seal samas on temas säilinud talle omane veidrus.» Lõpuks ei hoia Hilton end tagasi ja kirjutab: «Aga seda laulu ootab ees suur tulevik! See on hitt ja me armastame seda!»

Marten on isa arvates aeglane

Laulja Marten Kuningas astus lavale Rahvusooperis Estonia esietendunud muusikalis "Mees La Manchast", mille lavastaja on tema isa Neeme Kuningas, kelle alluv oli noormees viimati enda sõnul lausa 15 aastat tagasi etenduses "Don Carlo". "Arvan, et ta võtab mind nagu iga teist, võrdselt," on Marten veendunud, et mingeid isapoolseid järeleandmisi talle ei tehta, kuid arvab ometi, et ehk on tal lihtsam, kuna ta tunneb isa paremini. Neeme arvab aga, et poja juhendamine talle väga lihtne ülesanne ei ole, vahendab Õhtuleht. "Ma muidugi ootan ja eeldan ka, et oma poeg annab teistele eeskuju, kuid alati see päris nii ei ole ja siis tuleb olla ka rangem... Ma loodan, et mitte ebaõiglasem, aga rangem, ja lahtisema tekstiga ja mitte nii viisakas kui teiste artistidega," räägib lavastaja muiates, et poeg on üsna paksu nahaga. Neeme muigab selle peale, et eks poeg on üsna paksu nahaga ka. "Ma mõnikord mõtlen, kelle geenid sa pärinud oled, et sa nii aeglane oled ja midagi ei taipa," tögab Neeme Kuningas oma poega.

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar