Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Elmari muusikauudised 27.nädal
02.07.2012
Padar teeb debüüdi teatrilaval

Tanel Padar astub koos oma sõbra Jan Uuspõlluga lavale Monoteatri ja The Sun’i ühises kontsertetenduses „Vabanenud vanaisad,“ mis jõuab rahva ette ainult üks kord suve keskel Vormsi saarel, vahendab Publik. Eksklusiivse etenduse „Vabanenud vanaisad“ raames astub Tanel Padar teatrilavale täiesti esimest korda. Lisaks Tanelile on kandev osa ka The Sun’il, sest just nemad annavad etendusele muusikalise kujunduse loomisel olulise panuse. Bändi ninameeste poolt kantrivõtmesse pööratud lood pakuvad publikule võimalust pärast etendust end tühjaks tantsida.

Hanson laulab armastuslaule

Hedvigi suvi on alanud lahedalt ja jaheda ilma üle lauljatar ei kurda. Tööd jagub suvesse palju, sest Hedvig otsustas armastuslaule laulma hakata ka sel suvel ja seda koos Andre Maakeriga. Kontsertidel on plaanis laulda romantilisi laule nii eesti, prantsuse, inglise, portugali, hispaania, vene keeles. Seekord on erinevad keeled kava juurde liidetud publiku üllatamise eesmärgil. Tekib võimalus võrrelda, kuidas kõlavad armastuslaulud erinevates keeltes. Esinemistega tehti algust 1. juulil Taagepera lossis. Infot jagab Hedvig meeleldi oma kodulehel hedvighanson.com.

Tauri Annil valmis esimene laul

Reelel käis raadios Elmar külas Tauri Anni, kelle esimene singel "No miks nii lühike on öö" on kaver Die Paldauer’i laulust "Düsseldorfer Girl". Eestikeelsed sõnad on kirjutanud Anu
Röömel. Tauri Anni on muide Toomas Anni poeg. Ega kivi kännust kaugele kuku ja nii on Tauri muusikaga kokku puutunud juba maast madalast. Isegi lavakogemus on saadud koos isaga esinemas käies. Stiililiselt ei taha poeg isast palju erineda. Saksa šlaagrid meeldivad ka talle ja selle stiili austajatest Eestis puudust pole.

Keity avaldas uue loo

Keity alias Ketlin Sulli, kes sai kuulajatele tuttavaks looga “Pilkude mäng”, on valmis saanud uue laulu. Elmarile antud intervjuus rääkis Ketlin, et tema suvi on töine ja töötama asub ta Pärnusse rannakohvikusse. Muusika ja laulmine on aga tema elu, mis saadab teda igal sammul. Selle jaoks leiab alati aega! Keity uue singli nimi on “Me ei kohtu” ning tegu on suvise tantsulooga.

Hannah esineb Eestis

Inglismaal laineid lööv lauljatar Hannah on lõpuks otsustanud oma kodumaist publikut rõõmustada ning on üks peaesinejatest 28.juulil toimuval suurel muusikaüritusel Kloogaranna Festival 2012. "Olen ikka püüdnud suved Eestis veeta ning puhata. Inglismaal kulub enamus aega loomingule ja kontsertidele - hiljuti sain valmis ka mitu uut muusikavideot. Tundus just õige aeg ja koht oma kalleid Eesti fänne tänada ning üks võimas kontsert anda. Pealegi, esinejate nimekiri on muljetavaldav ning on suur au heade kolleegidega lava jagada", rõõmustab lauljatar ning lisab: "Hetkel töötamegi produktsioonitiimiga välja esinemise konseptsiooni. Mul on see viga, et kui ma midagi teen, siis korralikult ja hingega. Tahan alati andast endast 100% ning iseenesestmõistetavalt midagi ei võta", vahendab Delfi.

Adamson kandideerib Martini-naiseks

Eestis kuulsust koguv lauljatar Helen Adamson kandideerib mai lõpus käivitunud Martini Royale Casting talendijahil, mille käigus otsitakse maailmakuulsale vermutite ja vahuveinide tootjale uut naisstaari. Helen sai Eestis tuntuks enda lauluga «Kas tead?», mida on praeguseks Youtube’ keskkonnas kuulatud kokku ligi 2 miljonit korda. Piltilus Helen on enda sõnul rõõmsameelne, avatud ja edasipüüdlik noor naine, kelle halva tuju pühib alati laulmine. «Positiivsed mõtted, positiivne ellusuhtumine ja uutele katsumustele vastu astumine on alati aidanud mul enda eesmärke ja unistusi ellu viia. Unistada tuleb aga suurelt, sest nii oled õnnelik ka siis, kui ka ainult väike osa neist täitub,» ütles Helen portaalis Elu24. Lisaks aule ja kuulsusele saab uus Martini staar 150 000 eurot, 12 paari Christian Louboutini kingi ja disainerrõivad.

Rubina-Hunter saab emaks

Sofia Rubina-Hunter - väikese kõhukese ja teda alati saatva naeratusega lauljatar, kes alles kuu tagasi abieluranda sõudis, on pidevalt liikumises. Sofia on energiast tulvil - ta on USAst kodus, kuid mitte päris puhkusel - käimas on proovid, sest naine astub Õllesummeril üles kontserdil «Tribute to Whitney Houston», kirjutab ajakiri Naisteleht. Veel tuleb harjutada Tallinna Merepäevadel esinemiseks, kuid aega on naisel raseduse ja töö vahel küll ja veel. «Mul on vahepeal lausa igav,» naerab ta. Beebiasju ei ole viiendat kuud lapseootel lauljatar Sofia Rubina-Hunter veel kokku ostma hakanud. «Eks sellega ole veel aega, septembriks ehk hakkan seda asja tõsisemalt vaatama. Meie tütreke tuleb ju alles oktoobris,» on ta otsustanud.

Svjata Vatra liige saab taas isaks

«Me ootame lõpuks ometi ka poissi, oktoobris tuleb, jumalad ikka andsid seda jõudu,» särab ansambli Svjata Vatra solist Ruslan Trochyn-skyi, viibates käega oma lapseootel abikaasa Terje poole. Praegu kasvab peres kaks tütart: Kirke ja Rute. Ukraina verd Ruslan ja eestlanna Terje kohtusid 2003. aastal Viljandi pärimusmuusikafestivalil, kirjutab Õhtuleht. Tollal laulis Ruslan Ukraina ansamblis Haydamaki ja tuli oma bändiga Viljandisse esinema. Esimest aastat folgifestivali tiimis töötanud Terje Trochynskyi tantsis siis lava ees ja imetles karismaatilist moosekanti.


Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar