Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 32
06.08.2012
Helen avaldas uue ballaadi

Elmarile andis intervjuu Helen Adamson, kes on valmis saanud uue ja südantlõhestava ballaadi “Me armastus leekides”. Loo viisi autoriks Ardi Kaljuvee ja sõnade autor Helen ise. Lugu on produtseeritud Sonicmedias Timo Vendti poolt, kellega koostöös on varem valminud lugu “Kui armastus alguse saab”. “Me maailm on leekides” on kaunis ballaad ning Helenile kangastub looga sume soe suveõhtu. Loo tegemine võttis aega peaaegu aasta, sest Helen soovis end pühendata 100% sõnade kirjutamisele ning laulu valmimisele. Helenilt saime sel nädalal ka teada, et ta on valitud Martini-tüdruku konkursi finaali. Edu!

Põhja-Tallinn avaldas uue video


Põhja-Tallinn on seitsmeliikmeline bänd, mis senise koosseisuga tegutsenud eelmise aasta suvest. Selle aasta algul ilmunud singlit «Lähen ja tulen» on saatnud enneolematu edu, ainuüksi loo muusikavideot on videokeskkonnas YouTube vaadanud tänaseks juba pea 600 000 silmapaari! Aprillis anti välja uus singel «Nii lihtsalt ei saa», mis juba raadiotes tugevat mänguaega on saavutanud, kirjutab Elu24. Nüüd on loole valminud ka värske video.

Muusikud armastavad jalgpalli


4. augustil kohtus Kalevi kunstmurustaadionil Raadio Elmar/Venus Club ühendmeeskond eesti muusikute meeskonnaga ja pidi vastu võtma kuiva 0:4 kaotuse. Puudu jäi meeskonna kokkumängust, mida ei saa öelda aga juba 2000-ndate alguses jalgpalliga alustanud muusikute meeskonna kohta. Mängu järgselt ajasime juttu vuti initsiaatori ja fanati Kojamehega. Meeskonda kuuluvad tegijad sellistest bändidest nagu näiteks No Big Silence, Compromise Blue ja Kulo, samuti ka Lang tehnobändist Caater. Meeskond pidavat aga tasapidi integreerima uusi noori muusikuid oma ringi ning kogu jalgpallialast tegevust võetakse täie rõõmuga. Kindlasti ei tohiks jalgpall muutuda nende jaoks kohustuseks! Ehk siis, nad ei taha enam kunagi mängida mitte üheski liigas. Kord on proovitud rahvaliigat, ent mänge tuli rohkem graafikusse kui sooviti ja suurenes vigastusteoht. Säärased sõprusmängud nagu selgi korral Elmari/Venuse vastu on just nende rida! Traditsiooniks on saanud ka soome muusikute nahutamine kaks korda aastas – võidetakse nii kodumängus kui võõrsil ja reeglina suureskooriliselt. Edu jalkasõpradest muusikutele nii lavalauldadel kui vutiväljakul!

Sillamaa loodab näha tütart kooli vedajana

4. augusti “Tähetee” saates raadios Elmar oli külaliseks Kaari Sillamaa. Südamlik ja elurõõmus Kaari rääkis oma soovist näha Kaunite Kunstide kooli eesotsas tütar Janikat. Saates selgus ka, et Janika pole paraku huvitatud millestki enamast kui õpetajatööst. Oma ema pidas Janika palju paremaks juhiks ja asjaajajaks kui ta ise. Kaari suurimaks unistuseks on koolile oma maja saada, kuid toetust kuskilt loota pole ja senikaua seda kõike ellu viia pole kindlasti võimalik. Sel suvel on noortega käsil Janika poolt juhendatava filmi tegemine vampiiriteemadel, mis noorte seas praegu ülimalt populaarne. Aega enda jaoks Kaaril pole, kuid tema töö ongi tema elu ja ta naudib kõike, mida ette võtab.

Sandra ja Sinine avaldasid uue singli

2. augusti päevaprogrammis rääkisime Mauno Meesitiga. Peamiselt rääkisime laulust "Sel teel", mis on esimene singel Eesti elektroonika-artisti Sinine varsti Saksamaal ilmuvalt albumilt “Dreams Come True”. Veel jutustas Mauno, et plaan Sandraga koostööd teha tekkis juba 2009. aastal, mil Sandra oli Eurovisioonil tuntust kogunud. Sandra tundus kohe väga huvitav ja omapärane. Idee küpses kuni selle aastani, sest plaan on album avaldada. Plaat on ingliskeelne, kus peal on ka erandina kaks eestikeelset laulu.

Lennast sai Lopezi dublant

Laulja Lenna Kuurmaa on kaasa teinud juba nii mõneski filmis ning lavastuses, kuid oma peamist töövahendit ehk häält pole laulustaar veel kellelegi teisele andnud, kirjutab Elu24. Tänaseks on see aga sündinud ja Lenna Kuurmaa hääl kõlab esmakordselt «Jääaeg 4» ühe tegelase suust, kirjutab ajakiri Naised. Lenna tegelaskujuks on valge tiiger Shira, kellele originaalversioonis on hääle andnud Jennifer Lopez. Lenna enda sõnul oli see üks põnevamaid ja lahedamaid kogemusi tema filmikirjääri jooksul.

Rosanna käis ninaoperatsioonil

Lauljatar Rosanna Lints käis pisikesel ninaoperatsioonil, kirjutab Elu24. Ei, muidugi polnud tegu plastilise kirurgiaga, naerab Rosanna ja selgitab, et tal on sünnist saati olnud krooniline nohu, kirjutab Naisteleht. Kuni selle kevadeni ei osanud keegi sellega midagi peale hakata, aga siis leidis ta väga hea kõrva-nina-kurguarsti, kes sai aru, mis viga ja leidis ka lahenduse.

Hanna-Liina puhkab pikalt

Hanna-Liina Võsa andis intervjuu 3. augusti Elmari hommikuprogrammis. Suvi on läinud enamalt jaolt puhkamise tähe all. Hanna-Liinal on kooliõpetaja aasta: septembrist maini on palju tööd ja suvi on enamasti vaba. Suve alguses käis naine Londonis Liisi Koiksonil külas. Tagasi Eestis olles on käinud Hanna-Liina paljudel erinevatel muusikafestivalidel. Järgmisel hooajal lähevad aga edasi aktiivsed muusikalietendused. Ehk on oodata ka midagi uut, kuid neid plaane ei soostunud naine veel avalikustama.

Ewerti ja Draakonite laul sattus olümpiareklaami

Suur oli Prantsusmaal viibiva Delfi spordireporteri Ivar Jurtšenko üllatus, kui hommikul televiisorit lahti keerates sealt Ewert and The Two Dragonsi lugu "(In The End) There's Only Love" kõlas. "Tegemist on McDonaldsi olümpia-teemalise reklaamiga, mille rõhk on Coca-Cola klaasidel," kinnitab info tõesust Draakonite mänedžer Toomas Olljum. "Head laulud, need leitakse üles," kommenteerib Olljum seda, kuidas üldse lugu reklaami jõudis. Ewert & The Two Dragonsi looga reklaami kuuleb ühtekokku neljas Euroopa riigis - Prantsusmaal, Belgias, Hollandis ja Šveitsis.

Ilves sai kopsupõrutuse

Ugribluesil esinema pidanud Aapo Ilves peab nii selle kui ka teiste esinemistega veidi vahet pidama, kuna õnnetult lõppenud kukkumine röövis talt tervise. "Juba enam kui kahe nädala eest koperdasin pimedas vastu metallist jalgrattahoidjat, kukkusin ja sain kopsupõrutuse," ütleb tänavu Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindanud loo autor Aapo Ilves, kes pidi üles astuma Toompea ühel vaateplatvormil. "Käisin ka arsti juures, mitu korda pidin käima ja arst ütles, et laulmine võib mul olla kuni neli nädalat raskendatud. Oli isegi kerge oht, et äkki peab kirurgiliselt sekkuma, aga õnneks ma siiski sellest pääsesin," ütleb kirjanik, kunstnik ja muusik. "Astusin lihtsalt ühel üritusel valgustatud alast pimedasse, silme ees lõi pimedaks ja nii ma kukkusingi," meenutab ta juhtunut, vahendab Delfi. "Igaks juhuks ei julge ma veel kõva häälega ja pikalt karjuda."

Raivo kosis pruudi

Metsatöllud on vanakooli mehed, kes tahavad, et nende naised on rõngastatud, seega on bassimees KuriRaivo otsustanud oma pruudi ning laste ema lõpuks ametlikult kosida! Palju õnne! "Sai siin vaadatud, kas siis naine sobib või ei sobi – lasin tal enne paar last ka sünnitada, et vaadata, kas ikka tulevad täpselt nii välja nagu peab, aga ta sai väga hästi hakkama ja tasus ära võtta," seletab KuriRaivo aka Raivo Piirsalu läbi huumoriprisma, vahendab Publik. Raivo on oma pruudi ja laste emaga olnud koos kümme aastat ehk siis, ütleme nii, et oli ka aeg!

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket