Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 34
17.08.2012
Koosseis nimega RÄNDAJA sai valmis loo pealkirjaga “Noored”

Laulu autor ja solist Indrek Tammoja rääkis raadiole Elmar, et Rändaja koosseis on voolav ja muutuv ning igal hetkel uus. Loo “Noored” ajal oli see seis selline:
Muusikud:
Indrek Tammoja – vokaal, akustilised kitarrid, kellamäng
Pertti Johanson – bass
Kristjan Pärn – elektrikitarr
Eduardo Agni (BRA) - akustiline kitarr poognal
Jonas Kaarnamets – slide soolo
Gerly Kättmann – kellamäng
Mix & master:
Karel Kattai
Indreku sõnul on värske laul pilguheit nooruse heitlevasse ning mäslevasse maailma, kus kohtuvad teadmatus ja teadmine. “Noorus, see on kirg ja hirm ning kõige selle kogemises olev vaimustus elust ja selle piiritusest. Noorus, see ei ole ainult füüsiline kogemus vaid see on katkematu elujanu”. Rändaja soovitab tunda end hetkes ja kohalolevana, armastaja ja armastatuna, alati elust janusena.


Tom Valsberg astub üles koos Jaan Tättega

Tom rääkis raadiole Elmar, et Jaaniga juhtusid nad kokku just jaanipäeval – Tom käis pikimat suveööd tähistamas Vilsandil, kus koos Jaaniga jaaniöös lauldi ja pilli mängiti. Just siis see ühiskontserdi idee sündiski.
Plaan on kontserdil musitseerida nii koos kui eraldi ja kindlasti kuuluvad esinemise juurde ka rännujutud. Ansamblist “Indigolapsed” tuntud mehel ilmub septembris ka raamat “Kuidas rännata ilma hirmuta”, millega Tom tahab inspireerida inimesi rändama.
Kahe rännumehe ühiskontsert toimub 25.augustil, Tallinnas Katariina kirikus.

Ines hakkab sisustussaadet juhtima

Lauljatar Eda-Ines Etti pole kunagi salanud, et muusika kõrval armastab ta väga sisekujundust, nüüd on tal võimalus sellest pikemalt kogu Eesti rahvale rääkida. Nimelt hakkab ta sügisest sisustussaadet "Kodusaade" vedama, vahendab Naisteleht. Kuigi lauljatar ei teadnud saatest endast suurt midagi, oli koduteema tema jaoks piisavalt võluv, et ettepanekule kohe jaatavalt vastata. Tema kanda jääb saates rubriik, mis tutvustab erinevaid sisustusstiile.

Joosep Järvesaar rassis neli kuud klubiehitusel

"Enne nägi klubiruum välja nagu liivapõrandaga sealaut," kirjeldab ansambli Bedwetters solist Joosep Järvesaar, kes sel aastal Pärnus kõvasti ehitada rassis ja koos sõpradega uue ööklubi Buss püsti pani.
Õhtulehest saab teada, et stardikapitaliks võttis seltskond, kellest kujunes ka klubi juhatus, raha omast taskust. "Kaasasime ka sõpru investoreiks," ütleb Joosep. Kõik annetajad võivad end nüüd vastse klubi omanikuna tunda. Aga et raha mitte liigselt kulutada, otsustati võimalikult palju ära teha oma kätega. "Alati on mõnus ja hubane olla paigas, mille ehitusele on peremehed ise käed külge pannud. Selle tunneb kohe ära ja see lisab igale kohale kõvasti soojust.


Täpselt nädala pärast on Lady Gaga laval. Kes ei pääse kontserdile?

Seoses Lady Gaga kontserdiga Tallinna Lauluväljakul laupäeval, 25. augustil muudetakse Tallinnas liikluskorraldust. Külastajaid palutakse kontserdile tulla ühistranspordiga või jala. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on raskendatud.

25. augustil muudetakse Tallinna Lauluväljaku ümbruses liikluskorraldust ja piiratakse sõidukiirust – suuremad muudatused on NARVA MAANTEE PIRITA TEE - SMUULI TEE VAHELISEL LÕIGUL, KUS ON SÕIDUKITELE PEATUMINE KEELATUD JA LIIKUMISKIIRUST PIIRATUD 30 KM/TUNNIS.
Kuna Lady Gaga Tallinna kontserdi lava ülesehitus Lauluväljakul käib mitme päeva jooksul, siis autojuhtidel palutakse olla tähelepanelik ka 21. - 24. augustil, mil Lauluväljaku ümbrusesse on oodata esimesi fänne uudistama.

Tallinna Lauluväljak avab väravad 25. augustil kell 17:00.

Pange nüüd aga tähele, kes ei pääse kontserdile!
Kontserdile ei pääse, kui teil on kaasas vihmavarje, foto-, audio- ja videosalvestustehnikat, oma sööki ja jooki, tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid, alkoholi ja narkootikume, loomi, jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, samuti ka liigset pagasit. Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.


Põhja-Tallinna remixide konkurss

Juba mõni aeg tagasi pakkusid Põhja-Tallinna tegelased välja võimaluse ära remixida nende esimene singel ''Lähen Ja Tulen''. Omalt poolt anti must versioon loo vokaalist , et igaüks saaks mixida ja masterdada oma tunde järgi.
Muusikastiili osas jäeti vabad käed, et saaks asja tõesti päris oma maitse järgi ette võtta. Konkursi tähtaeg oli 15 August 2012, nii et kell kukkus lõppeva nädala kolmapäeval.
Nüüd on remixidest välja valitud 3 kõige vingemat ja nende vahel saab hääletada FB-s, nii et otsige “Põhja-Tallinn” facebookist ülesJ.

Ansambel Nion avaldas uue loo

Uus lugu "Too mõistust" on pärit Nioni debüütalbumilt. See on laul, mis räägib saatuslikest inimestest, kellega kohtumine või kohtumata jätmine võib elu tundmatuseni mõjutada nii heas kui halvas suunas.
Ansambel Nioni saab näha esinemas juba 24. augustil lokaalis Chicago.


Heli Lääts arveldab kroonides

“Naistelehele” antud intervjuus räägib eesti estraadi grand old lady Heli Lääts, et hinnatõus väga suuri muutusi tema elus kaasa pole toonud, aga mõtleb ta siiski veel kroonides. "Tegelikult pole ma terve elu suur arvepidaja olnudki," räägib Heli. "Lihtsalt mingisugune taju on olemas, mida saab endale lubada ja mida mitte." Lääts lisab: "Sellest hoolimata arvutan ikka hinnad poes kroonidesse, et pilt selgem oleks."

Meie Mehe jõud pole raugenud

Meie Mehe juubelituur tõi näiteks Tartu laululavale tõsiselt suure hulga rahvast. Kontsert oli lausa välja müüdud!
Samas peaks mehed kindlasti oma tervisega ettevaatlikud olema, sest nagu saab teada Õhtulehe artiklist on nad bändi peale 15 aasta jooksul kaalus juurde võtnud 100 kilo. Samas artiklis ütleb Aivar Riisalu muide ka järgmist:
"Me oleme vist jäänud silma ka sellega, et me ei suitseta, ei ropenda, joomisest pole üldse mõtete rääkida. Nii et teeme laval oma asja ja seega oleme minu meelest täiesti korrektsed inimesed. Mitte veel pettunud pereisad, kes siiamaani üritavad musitseerida." Lisaks nendele pereisadele on tuuril kaasas ka Leemet Onno, Getter Jaani ja Hellad Velled.

Lauljatar Mia põrutab Hispaaniasse õppima

Lauljatar Mia (25) pühib juba 3. septembril kodumaa tolmu jalgelt ja suundub Hispaaniasse Barcelonasse, kus andekas neiu hakkab omandama uut ja huvitavat eriala. Nimelt on Mia sooviks saada kiropraktikuks, kirjutab Naisteleht.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Priit Rand

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap