Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 37
10.09.2012
Kerli kirjutatud laul võitis auhinna

Neljapäeva õhtul jagati Los Angeleses MTV video muusikaauhindu. Demi Lovato esitatud lugu "Skyscraper" võitis parima sõnumiga video auhinna. "Skyscraperi" autor on aga Kerli, vahendab Publik.

Anmatino Priit teeb sooloprojekti

Pühapäeval andis Elmari “Muusikauudiste” toimetusele intervjuu Priit, kes tuntust kogunud ansambli Anmatino koosseisus. Anmatino aeg sai tema jaoks lihtsalt läbi ja see otsus küpses juba pikemat aega. Bändi ajast võttis mees kaasa suure kogemustepagasi. Nüüd jätkab Priit projektiga Bergert Pro. Südamelähedasem on klubimuusika ning just seda nüüd plaanis teha on. Koostöö Gunnar Lohoga jätkub. Esimene lugu kannab nime “Rännud mu sees” ja laul peaks andma hea ettekujutuse edasisest Bergert Pro muusikast.

Niitoja ootab superstaarisaadet

Triin Niitoja andis Elmarile intervjuu. Ilmus Triin Niitoja & John4 uus singel “Hõbedased Tiivad”. Tegemist on raadiosõbralikku pop-rokk-kantri muusikastiili viljeleva ansambli teise singliga. 2010. aastal "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalisti Jaanus Saago asutatud bändiga “John 4” liitus veidi hiljem ka Triin Niitoja ja nii sai 2011. aastal alguse ansambel “Triin Niitoja & John4”. Eelmise aasta suvel ilmus nende debüütsigel “Nii on ja jääb”, millest sai edukas raadiohitt. Kui edukaks kujuneb laul "Hõbedased tiivad"? Eks aeg näitab...

Lemsalu pühandub aastaks vaid muusikale

Liis andis Elmarile intervjuu ja rääkis, mis temast saab nüüd, mil kool läbi. Lauljatar rääkis, et püüab aastaks keskenduda vaid muusikale ja minna stuudiosse ja hakata salvestame uut plaati. Album peaks tulema teistsugune kui eelmine. Valmistamise aega on poole rohkem ja kiirustama ei pea. Plaat peaks saama terviklik ja tähtis on, et lugudel oleks ühtne joon. Team on jäänud põhimõtteliselt samaks. Superstaarisaate uue hooaja eel on Lemsalul ootusärevus, kuid ei karda oma valitsemisaja lõppu. Kindlasti hoiab ta uutele noortele tulijatele kaasa.


Adamson kohtus Adamsiga

Maailmakuulus laulja Bryan Adams oli üks fotograafidest, kes pildistas kaunitare Martini talendijahil Ibizal ning Eestit talendijahil esindanud lauljatar Helen Adamson avaldab, et väike ärevus tuli sisse küll, kui selgus, et selline ilmastaar nende fotograafiks on. Lisaks pildistamisele sai Helen Adamson Bryan Adamsiga ka lähemalt tutvuda. "Ta ütles, et oli väga tore kohtuda, pildistada ja kallistas meid. Selline sõbralik õhkkond oli tema poolt," meenutab Helen Õhtulehele ning lisab, et mees oli avatud, rõõmsameelne ja suhtus tüdrukutesse hästi. "Eks ta ikka komplimente tegi, aga mitte üleliia, see ei läinud üle piiri," ütleb Helen. Siiski tunnistab lauljatar, et staariga kohtudes tüdrukud üksteise võidu flirtima ei hakanud ning tegelikult olevat raske olnud lauljat kohe äragi tunda. "Ma ütlen ausalt, et ma poleks teda ära tundnud, kui oleksin teda tänaval kõndimas näinud," kinnitab Helen, kes peab Adamsit küll seksikaks meheks, kuid mitte enda maitsele vastavaks.

Kerli on Burtoni lemmik

Ameerika ekstrentriline ja fantaasiarikas režissöör Tim Burton, kes on teavasti oma lemmikutele koostööpartneritele väga lojaalne, pöördub juba mitmendat korda Kerli Kõivu poole, et too oma hääle tema filmide soundtrackile jäädvustaks, vahendab Delfi. Filmis "Alice imedemaal" kõlas kahes loos Kerli hääl ja nüüd kasutab Burton ta loomingut ka uues animafilmis "Frankenweenie", mis on mustvalge 3D-linateos, mis jutustab Victori-nimelisest poisist, kes otsustab oma koera frankensteinilikult taaselustada. Filmis kuuleb Kerli uut singlit "Immortal". Kahe aasta taguse poolanimeeritud muinasjutufilmi "Alice imedemaal" soundtrack’il oli Kerli esindatud nii soololauluga "Tea Party" kui ka koos Tokio Hoteliga salvestatud looga "Strange". Peale Kerli näib Burtoni lemmikuks olevat ka Briti rokkbändi The Cure liider Robert Smith, Ameerika rokkarid Grace Potter and the Nocturnals ja punkansambel Plain White T’s. "Immortal" on neljas singel Kerli teiselt stuudioalbumilt, mis valmib jaanuariks. Veel enne, 18. septembril tuleb välja singel "Lucky Ones". Mullu kevadel avaldatud esimene singel "Army of Love" tõusis Billboardi kuumade tantsulugude edetabelis esikohale. "Frankweenie" film jõuab meie kinodesse novembris.

Mia alustab õpinguid Hispaanias

Mia alustab õpinguid Barcelona ülikoolis kiropraktikuna, esimene nädal koolis kulus peamiselt hispaania keelt õppides, õppetöö alguseni on veel paar nädalat aega, vahendab Elu24. Juba esmaspäeva hommikul istub neiu lennukile ja suundub pisut soojemasse kliimasse oma õpingute juurde.

Jazzkaar toob Grammy võitja Eestisse

Jazzkaar toob Eestisse 18 Grammy võitja Chick Corea Trio, kes esineb 14. novembril Nokia Kontserdimajas. Tasub kiirustada, sest nii auhinnatud artisti pole varem meil esinenud ning soodushinnaga piletid on müügil vaid 16. septembrini, teatab Delfi. Geniaalne pianist Chick Corea on viimase poolsajandi prominentsemaid jazzmuusikuid. Oma pika karjääri jooksul on ta kontserte andnud ja plaadistanud tippmuusikutega nagu Miles Davis, Bobby McFerrin, Gary Burton, John McLaughlin, Al DiMeola, Herbie Hancock. Sümfooniaorkestritega on ta esitanud ja salvestanud Mozarti ja oma klaverikontserte. Tegu on ainsa kontserdiga Põhjamaades!
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Veiko Soom

Kolmest seitsmeni

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap