Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Retrobändil Regatt ilmus laul PIRITA
13.09.2012
Ansamblil Regatt, kes viimasel ajal üha enam hakanud omaloomingut viljelema on ette näidata järjekordne uus hoogne lugu “Pirita”. Laulule on vändatud ka retrohõnguline muusikavideo, mis peaks edasi andma ühe rõõmsa seltskonna kulgemist ühes päevas kolmkümmend aastat tagasi.
 
„Oleme soovinud oma muusikalist kõla tuua tänapäevasemaks, samas jätta sinna sisse retrohõng. Antud loo sõnad peegeldavad trendi mida viljeleti 70-80datel, kui lauldi nii linnadest, tehastest, autodest ja ei tea veel millest. Meie laulame Piritast, sest see sobib emotsionaalselt väga hästi meie bändiga. Lisaks elavad meie bändi bassimehe ja trummari pruudid kah Pirital”, räägib Regati solist Marek Jürgenson ning jätkab: „Video tegemine oli väga spontaane. Vaatasime, et ilm on ilus, kutsusime oma sõbrad filmima ning salvestasime kogu video poole päevaga. Ning meie päev kulges ettekavatsematult just täpselt nii nagu muusikavideos”.
 
Regatt jätkab aktiivset kontserttegevust ning samuti ka salvestamist stuudios. Järgmise kauamängivani soovitakse jõuda kevadeks.
 
KUULA JUTUAJAMIST MAREKIGA SIIN:VAATA VIDEOT:
 
 
 
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Liana Kolodinskaja

Õhtusumin

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket