Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI SÜNNIPÄEVAKUU!!!
06.11.2012
Raadio Elmar saab 1. detsembril viieteistkümne aastaseks ja selle tähistamiseks kuulutame novembrikuu Elmari sünnipäevakuuks!
 
Kui tavaliselt tuuakse kingitusi sünnipäevalapsele, siis meie teeme vastupidi ja jagame kingitusi hoopis Teile! Meil on palju ilusaid, vahvaid ja praktilisi kingitusi, mida jagame kogu novembrikuu vältel nii helistajatele, sõnumineerijatele, Elmari Sõprade Klubi liikmetele kui ka meie facebooki sõpradele!
 
Meil on kingitusteks ja auhindadeks suured ja ilusad Elmari vihmavarjud, Elmari sokolaadid, Elmari taldrikud, perepileteid Rakvere Aqua Hotel & Spa vee-ja saunakeskusesse, Tallinna Loomaaeda, Lennusadamasse, Tallinna teletorni, Jääaja keskusesse ja palju muud toredad.
 
Iga nädala peaauhinnaks on AQVA Hotel & Spa perepakett „Terve pere”
 
Kui soovid osasaada suurest sünnipäeva-trallist ja kingituste möllust, siis saada sõnum oma õnnitlustega lühinumbril 1511 ja just Sina võid võita toreda sünnipäevakingituse raadiolt Elmar (sõnumi hind on 1 euro). Ära unusta sõnumi algusessse kirjutada ka märgusõna “Elmar”.
 
Nii et kuulake, vaadake, sõnumineerige, liituge, klikkige ja jagage ning saage osa raadio Elmar sünnipäevast!
 
Pilt

Kuula Elmarit, sest siit tuleb kõige mõnusamaid eestikeelseid laule!

Veiko Soom

SINUGA TALVES

Top 3
1 Saame kokku Ivo Linna
2 Tahan ma Patune Pool
3 Püüab meid Liis Lemsalu
Küsetlus

Millise neist uusaastalubadustest andsid sina?