Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 1
30.12.2012
Staarisaate võitis Rasmus

„Eesti otsib superstaari“ selle hooaja võitis Rasmus Rändvee, kelle jaoks on aasta lõpp olnud tõeline virrvarr. Lõpuks ometi sai jõulude ajal Rasmus mahti aeg maha võtta ja oma vanematekodu rüppe Pärnusse siirduda, et veeta jõulud oma armsa õe, vanemate ning bändiga. TV3 "Seitmeste uudiste" reporterile jutustas Rasmus, et investeerib kogu auhinnaraha bändi tulevikku. Palju õnne saate võidu puhul ka „Muusikauudiste“ toimetusest!

Variku suurim saavutus on plaat

Laupäeval käis raadio Elmar „Muusikauudistel“ külas Merili Varik. Lauljatar peab aasta suurimaks saavutuseks oma sooloplaadi “Kas tõesti” ilmumist. Albumil on kaheksa laulu. Merili tutvustas meile külas käies laulu “Kui tuled on kustu”, sest pala on pisut rokilikum kui ülejäänud plaadimaterjal. Loo on kirjutanud Vallo Nuust ja Alar Aigro. Küsimuse peale, kas Merili ka Agent M-i endiste bändikaaslastega veel ühenduses on ja jõulutervitusi vahetas, vastas lauljatar eitavalt. Nüüd on teemaks vaid sooloprojekt ning ideid uueks aastaks on palju. Esmalt palju tööd prooviruumis ja loodetavasti mahub uude aastasse rohkelt esinemisi!

Anmatino laulab lumehelbest

Pühapäeva hommikul andis Elmarile intervjuu Anne Loho. Pühad möödusid Anne jaoks koos perega ja nõnda igal aastal. See on aeg tagasi vaatamiseks ja kallite inimestega koos olemiseks. Vahetult enne jõule tehti valmis ka Anmatino uus laul „Lumehelbena“. Nagu teada, Anmatino soov täitus ja ilmataat kinkis meile lumiselt valged jõulud. Tegu ongi eeskätt pühadelauluga, kuid sobib kenasti kuulata ka lumisel talveajal.

Lahkus Toomas Jõesaar

"Toomapäeval lahkus meie hulgast isa Toomas Jõesaar," ütleb kunagise menusaate "Horoskoop" ühe staari Toomas Jõesaare tütar Ivika Liblik. "See päev oli meile võrdne maailmalõpuga. Niivõrd ootamatu oli see kõik." "Minu isa oli otsast lõpuni päikesepoiss. Läbi kogu elu. Kõikidest raskustest sai ta üle ja ümber naerusui," räägib Ivika Liblik isa elu nendest päevadest, kui taevas polnud päris pilvitu, kirjutab Õhtuleht. Saatus näitas Toomas Jõesaarele oma kõige karmimat nägu juba siis, kui Toomas oli veel päris laps. Tooma vanemad tembeldati Jõgevamaal tuksunud talu eest kulakuks. Pere lõhuti: isa saadeti 25 + 5 aastaks Siberisse ja ema koos õega asumisele Tallinna. Kuueaastasel haigestus Toomas luutuberkuloosi. See aheldas poisikese terveks aastaks Tartus haiglasse, kus ta ainsaks tegevuseks oli voodis istumine. Aga üks pisik oli pisikest Toomast ometi veel nakatanud. See oli muusika. Poisi laulusoon avastati Kivimäe põhikoolis. Põhjalikumalt võttis Toomas muusika käsile Otsa kooli eelkäijas, toonases Tallinna muusikakoolis. Ta valis küll pisut iseäraliku ala – kontrabassi. Ühel hetkel tehti ka Eesti Televisioonis värav valla muusikasaadetele, kus ühe esimese vasikana ronis kõrge mäe otsa ka "Horoskpoop". Tooma kutsus hoobilt oma punti – ehk bigbandi Levimo – Eesti levimuusika grand old man Kustas Kikerpuu. Toomast sai "Horoskoobi" toimetaja ja ühtlasi hakkas Kikerpuu Toomale jalamaid ka uusi ja popimaid lugusid arranžeerima. Toomas võitis publiku südame. 1970ndate aastate algul saabus Toomas Jõesaare kõrghetk, kui esinemiseta ei möödunud ainuski õhtu – oli ülesastumiseks siis raadiolindistus, teleesinemine või musitseerimine mõnes Tallinna kõvemas tantsuorkestris.

Heleni suhe purunes

Kui augustis näis olevat siiski veel ebaselge, kas Helen Adamsonil on kauaaegse kallimaga ühist tulevikku või mitte, siis nüüd on selgus majas - suhe on läbi. Kroonika kirjutab, et teadjate sõnul elavat Helen üksinda nende endises ühises kodus ja tema hoole all on ka ühiselt võetud kassid. Helen ise jääb sel teemal diskreetseks, tuues põhjuseks, et tema lähedased on selle tõttu juba haiget saanud.

Uusküla kulutas kinkidele oodatust rohkem

Neljapäeval esitles Tanja Mihhailova oma uut plaati "Gemini". Publik saatis Eesti ühe seksikaima naise plaadiesitlusele ka Ženja Fokini, kes püüdis kinni Merlyn Uusküla ning uuris temalt maailmalõpu, jõulude ning ka seksikuse kohta! "Ma kulutasin jõulukinkidele kolm korda rohkem kui plaanisin," sõnas Merlyn, ilma et oleks nõus summat paljastama. Ootamatult haaras Ženja aga tema rahakoti ning uuris, palju alles jäi! "Mul on ainult 50 eurot," itsitas Merlyn seepeale ning rääkis ka, et temal on kombeks kõik kingid ühel päeval korraga ära osta, vahendab Publik.


Ojamets abiellus võõramaalasega

Indiapärast perekonnanime Vipul Kumar Kansar kannab alates pühapäevast Eesti kantridiiva Airi Ojamets, näitab nii Facebooki konto kui The Times Of India artikkel. Selgub, et õnnelik mees, kes Airi südame võitis, on Dahodist pärit Vipul Kansar. Paar leidis teineteist tänavu juunis ühes kultuurikogemuste jagamiseks mõeldud interneti sotsiaalvõrgustikus, kus Airi oli huvitatud India kultuurist ja vaimsusest, kirjutab Õhtuleht. Sõrmused ja abielutõotused vahetati läinud pühapäeval, 23. detsembril. "Saatsin talle sõbrakutse ja hakkasimegi suhtlema. Pidasime läbi inerneti ka videokõnesid. Ühtäkki otsustasime abielluda ja hakkasime selleks valmistuma," pajatas blondi eestlannat kohanud Vipul Kansar väljaandele The Times Of India.

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap