Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Muusikauudised nädal 12
18.03.2013
Nancy võistelda ei taha

Naistepäevakuul tõi raadio Elmar lavale tõelise 90-ndate diskokuninganna. Kuulajate tungival soovil toimus meie üritus taas Pärnus klubis Strand ja kuulajate soovil astus lavale Nancy. Pärast esinemist ajasime lauljatariga juttu ning Nancy oli fännidest lausa vaimustuses. Ta lubas, et kindlasti tuleb uusi laule, tuleb ka plaat, kuid ajaliselt Nancy veksleid välja ei käinud. Küsimuse peale, kas teda kunagi ka näiteks “Eesti laulu” laval näha saame, vastas lauljatar kindlalt “EI”. Võistlemine pole tema jaoks. Lauluvõistlusel on ta käinud 90-ndate alguses, kuid sellest ka piisas. Rohkem infot meie pidude kohta leiate Elmari „Eesti disko“ Facebooki lehelt.

Getter käis Elmaril külas

14. märtsi raadio Elmar hommikuprogrammis käis külas Getter Jaani. TV3s stardib uus telesaade "Su nägu kõlab tuttavalt". Uurisime, kuidas õnnestus Getteril selles saates Koit Toomeks kehastumine ja kuidas sujuvad tal proovid Vanemuise muusikaliks "Grease". Tanel Padar, Nenrik Normann, Peeter Oja, Tanja Mihhailova, Evelin Võigemast ja teised hakkavad parodeerima inimesi Eestist ja kaugemalt. Žürii hakkab osalejaid hindama ja keegi enne lõpusaadet konkurentsist välja ei lange. Iga saate võitja saab tuhande krooni väärtuses kinkekaardi ja saab selle annetada. Getteril tuli esmalt ennast Koit Toomeks parodeerida. Juba maikuus jõuab lavale ka hoogne menumuusikal “Grease”. Kui Getter ei osale, on peaosalisena laval Meribel Müürsepp. Ka Hollywoodis vändatud “Grease” on üks suurimatest Getteri lemmikutest filmimaailmas. Muusikalilaval tunneb noor lauljatar ennast väga hästi ja loodab ka tulevikus seda teemat jätkata.

Siska ootab beebit

Kunagise menubändi Vanilla Ninja liige Katrin Siska ja tema elukaaslane Kristjan saavad esimese lapse. Ajakiri Naised paljastab, et kuigi mõne kuu eest varjas Siska kiivalt oma rasedust, siis nüüd paistab kõhuke juba kaunilt välja. Siska sõbrad-tuttavad ütlevad, et Siska jääb tõepoolest peagi lapsepuhkusele. Beebi sünnib mais või juunis.

Luisa ja Lauris alustasid videovõtteid Itaalias

Luisa Värgil on hetkel kiired ajad ja ümberringi märksa soojemad temperatuurid kui meil siin pakaselises Eestis. Lauljatar on võtnud Lotte etendustest väikese pausi ja viibib hoopis Itaalias. Miks? Aga sellepärast, et käsil on uue muusikavideo võtted, vahendab Publik. Tegu on lausa rahvusvaheliseks projektiga, sest Luisa värk on koos Läti laulja, näitleja ja saatejuhi Lauris Reiniksiga kahasse kirjutanud imelise ballaadi, mille sõnad meisterdas Luisa ja viisi Lauris. "Oleme Itaalias Verbanias ja filmime videot duetile, mis räägib armastusest, pettumistest ja sõprusest," räägib Luisa Publikule antud intervjuus. "Ilm on päikeseline, võttepäevad aga väga pikad," kirjeldab ta ning täpsustab, et eelmisel päeval filmiti lausa 18 tundi. Video loodetakse valmis saada aprilliks ning koostööd on Luisa ja Lauris teinud ka varem: nimelt laulnud koos lugu nimega "Linnamuinasjutt". Kõik Lotte fännid, ärge muretsege, Luisa kinnitab, et on Vanemuises 19. märtsi etendusel täitsa kohal, samuti ka 23. märtsil Tallinnas.

Jana käis Londonis ostlemas

Jana Kask käis Londonis suurel ostutuuril ning tõi sealt kaasa rohkem asju, kui talle koju oleks ära mahtunud. "Mul on terve elamine tõesti riideid ning aksessuaare täis ja ma nüüd avastasin, et kõiki asju, mis ma sealt ostsin, ma kahjuks ära kanda ei jõuaks. Seega mõtlesingi, et Buduaari turg on ideaalne lahendus, ma olen alati tahtnud müügikogemust ja nüüd ma selle ka saan," rääkis Jana Kask õhinal Buduaarile. Kuid mida Jana siis täpsemalt müüki pani? Müügis oli päris palju imekauneid sädelevaid ning glamuurseid kleite, mis sobivad ideaalselt pidulikel üritustel kandmiseks. Ja tegu on täiesti uute asjadega. Lisaks suuri uhkeid kõrvarõngaid ning kivikestega sõrmuseid, mis on samuti uued.

Valmis sai uus muusikafilm

Esilinastub muusikalifilm armastusest, joodikutest ja taevasest väest. Teisipäeval 19. märtsil kell 19.00 jõuab kino Sõprus ekraanile režissöör Moonika Siimetsa uus lühimängufilm «Viimane Romeo». Tegemist on tragikoomilises võtmes muusikaliga, mis räägib elust ääremaa külas. Heliloojaks ja sõnade autoriks on Jaan Pehk ning kaasa teevad tuntud Eesti näitlejad. Film on valminud Andrus Kivirähki novelli «Kosjas» ainetel. «Viimase Romeo» tegevustik rullub lahti nukravõitu kolkakülas, kus mehed joovad ja naised tahavad linna. Romantilise hingega maapoiss Lembo on armunud külailudus Liisusse ja otsustab tüdrukule kosja minna. Kui aga loosse sekkuvad Liisu isa Üllar ja joodik-koer Tondu, saab naisevõtt täiesti ootamatu pöörde. Ühe õhtuga muutuvad elud ja unistused ning lõpuks pole miski nii nagu varem, vahendab Elu24. «Selles filmis on koos põhjamaine melanhoolia ja slaavilik jaburus. Üks silm nutab, teine naerab,» iseloomustab režissöör Moonika Siimets oma uut filmi. «Minu jaoks on see ehe ja eluline eesti lugu, aga mõnusa pöörase kiiksuga, millele Jaan Pehki laulud veel vindi peale keeravad. Muusikaližanr andis võimaluse tavalisest rohkem lustida ning tõsisele ja raskele teemale läheneda absurdivõtmes huumoriga.» Filmis «Viimane Romeo» mängivad Jörgen Liik, Indrek Taalmaa, Merle Jääger, Tanel Saar, Katre Kaseleht, Jaan Pehk, Ago Andreson, Argo Aadli jpt.


Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket