Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
“TUNNE EESTIT JA LEIA ELMAR!” on alanud!
19.08.2013

 “TUNNE EESTIT JA LEIA ELMAR!”

  

“Tunne Eestit ja leia Elmar!”  on seikluslik otsingumäng, mis kestab 05. - 19. augustini raadios Elmar.

 Igal argipäeval peidab üks Elmar ennast Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mõne kindla ja kõigile tuntud ehitise, rajatise, mälestusmärgi, loodusliku paigaga.

 Vihjeid Elmari asukoha kohta edastatakse saatejuhtide poolt raadio otse-eetris või siis on võimalik raadiokuulajatel ise sissehelistada ja küsida küsimusi Elmari asukoha kohta. Küsida saab siis, kui eetris on kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande.  Saatejuhil on õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”. Peale igat vihjeküsimust võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus esitada uus küsimus Elmari asukoha kohta.

 Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ning küsimusele “Kas Sina oled Elmar?” jaatava vastuse saanud mängijal on võimalik valida, kas ta soovib edasi minna mängu finaali ning osaleda võimaluses võita mängu peaauhind, imeline reis Tai Kuningriiki, Bangkoki või mitte riskida ja võtta kohe lohutusauhind, puhkepakett Jurmala Hotell ja Spaa-sse. Kui mängija valib viimase variandi, läheb finaali teisena kohale jõudnud mängija.

Kui esimene mängija jõuab Elmarini enne, kui eetris on asukoht ära arvatud,  jätkub vihjete andmine eetris, kuni ka seal on asukoht teada. Kõigi esimesena otse-eetris õige asukoha täpselt äraarvanud mängijate vahel läheb mõlemal nädalal loosi kaks puhkepaketti Jurmala Hotell ja Spaa-sse. Loosimised toimuvad 12. ja 19. augustil.


Mängu finaal toimub esmaspäeval, 19. augustil raadio Elmar otseeetris. Finalistidele esitatakse järjest loosi korras Eestit puudutavaid küsimusi. Õige vastus viib edasi järgmisse vooru, vale vastus või telefonile mitte vastamine kukutab aga mängija finaalist välja. Iga ringiga lähevad küsimused raskemaks ning finaal kestab, kuni on jäänud vaid üks taibukas ja õnnelik võitja.

 

Tunne Eestit ja leia Elmar!
..............................................................
Mängu täpseid reegleid vaata SIIT!
Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Raen Väikene

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar