Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
"TUNNE EESTIT ja LEIA ELMAR" REEGLID
13.08.2013

 

Tunne Eestit ja leia Elmar

Mängureeglid
Kampaania kirjeldus

“Tunne Eestit ja leia Elmar” on seikluslik otsingumäng, mis kestab 05. - 19. augustini raadios Elmar.


Mängu ideeks on üles otsida raadio Elmar esindaja asukoht Eestimaalt. Üks Elmar on kampaania ajal igal argipäeval, päeva jooksul, ennast ära peitnud erinevasse Eestimaa linna või maakonda. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mingi kindla ja kõigile tuntud ehitise-, rajatise-, mälestusmärgi-, loodusliku paigaga. Raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar.

Vihjeid Elmari asukoha kohta saavad raadiokuulajad iga päev küsida raadio Elmar otse-eetris mängu perioodi ajal peale seda, kui on eetris kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Samuti annavad ka saatejuhtid ise vihjeid, suunamaks otsijaid õigele rajale. Kuulaja küsimuste korral on saatejuhil õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”. Sõltumata vastusest võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus küsida järgmine vihjeküsimus.

Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ning küsimusele “Kas Sina oled Elmar?” jaatava vastuse saanud mängijal on võimalik valida, kas ta soovib edasi minna mängu finaali ning osaleda võimaluses võita mängu peaauhind, riskides sellisel juhul võimalusega jääda auhinnast üldse ilma või valida mängu lohutusauhind, mille ta saab kohapeal kätte. Kui esimesena kohale jõudnud mängija valib lohutusauhinna, läheb finaali teisena kohale jõudnud mängija.

Mängija, kes on mingil mängupäeval lunastanud endale pääsu finaali, kaotab õiguse mängus edasi osaleda, kuni finaali päevani.

Mängu finaal toimub esmaspäeval 19. augustil raadio Elmar otse-eetris. Finalistidele esitatakse järjest loosi korras Eestit puudutavaid küsimusi. Õige vastus viib edasi järgmisse vooru. Vale vastus või telefonile mitte vastamine kukutab mängija finaalist välja. Iga ringiga loositakse uued küsimused ning finaal kestab, kuni on jäänud vaid üks raadiokuulaja, kes on vastanud õigesti kõigile küsimustele. Juhul, kui mingi vooru jooksul ei anna ükski järele jäänud finalistidest küsimusele õiget vastust, alustatakse seda vooru otsast peale ja loositakse uued küsimused ning finaal jätkub tavapäraselt.


Auhind

Mängu peaauhinnaks on reisibüroo Vares Reisid reisipakett Tai Kuningriiki, Bangkoki. Pakett sisaldab edasi-tagasi lennukipileteid, kohapeal majutust kolme tärni hotellis 13 ööd, transfeere ja viisasid.
Võitjal on võimalus valida, millisel reedel ta soovib reisile minna: 20.12 või 27.12. 2013 ja 03.01 või 10.01
.2014.

Mängu lohutusauhinnaks on 391 euro väärtuses puhkepakett Jurmala hotell ja Spaa-sse. Puhkepakett sisaldab kahe öö majutust kahele inimesele, kahte hommikusööki ja kahte õhtusööki, piiramatut sauna- ja basseinikeskuse kasutust hotellis viibimise ajal, kahte klassikalist kogu keha massaaži ning kahte hoolitsust omal valikul.
Puhkepaketi kinkekaart kehtib 01. september kuni 30. november 2013.

Summad sisaldavad käibemaksu.
Peaauhind antakse võitjale üle vastavalt kokkuleppele AS Trio LSL ja mängu võitja vahelisele kokkuleppele. Lohutusauhinnad saavad võitjad kätte igal mängu päeval raadio Elmar tegija käest kohapeal.


Osalemine
Tarbimismängus võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust.


Muud tingimused
Võitja nimi avaldatakse interneti-aadressil www.elmar.ee. Auhinda ei vahetada muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.
Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.
Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjale vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS Trio LSL töötajad.
Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.
Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.
Lisainfo saamiseks palume helistada telefonil 7 427 520.
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

ELMARI TANTSUÕHTU

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket