Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI AASTALAUL 2013 on "ET UUS SAAKS ALGUSE"
03.01.2014
“ELMARI AASTALAUL 2013” on “Et uus saaks alguse”


Raadio Elmar kuulajad valisid traditsiooniliselt aasta kõige parema laulu nende lugude seast, mis aasta jooksul teistest pikemalt Elmari edetabeli esikohal vastu pidasid.
Seekord oli neid laule koguni 8 ja võitjaks osutus laul, millega Birgit Õigemeel ka Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindas – Mihkel Mattiseni ja Silvia Soro kirjutatud laul pealkirjaga “Et uus saaks alguse”.

Teise koha saavutas lõppeval aastal võimsa taastulemise teinud Marju Länik lauluga “On 1 meil hing” ning kolmandale kohale jõudis Grete Paia esitatud laul “San Sebastiano”.

Birgit oli võidu üle väga rõõmus ja üllatunud. Ta rääkis raadio Elmar kuulajatele sellest, kuidas laul temani jõudis ja et seda lugu on ta jõudnud laulda juba sadu ja sadu kordi. Samuti rääkis Birgit, et tema enda jaoks on lõppenud aastal Eesti artistidest suuremaid muusikaelamusi pakkunud Ott Lepland, Vallatud Vestid, Põhja-Tallinn ning Koit Toome. Birgit sõnul meeldib talle kodumaine muusika väga ja ta kuulab seda oluliselt rohkem kui välismaa hitte.

“Elmari Aastalaul 2013” esikaheksa sai alljärgnev:
1. Birgit Õigemeel “Et uus saaks alguse”
2. Marju Länik “On 1 meil hing”
3. Grete Paia “San Sebastiano”
4. Põhja-Tallinn “Meil on aega veel”
5. Mikk Saar “Me armastame Eestit”
6. Grete Paia “Päästke noored hinged”
7. Koit Toome “Võitleja”
8. Traffic “Maailmaparandaja”

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

SÕNUMISOOVID/
INTERNETISOOVID

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket