Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Raadio Elmar “Laulutunni” võitis Aare Külvja.
16.11.2009
Juba teist aastat oli võimalik kaasa elada Raadio ELMAR saatele "Laulutund", mis jõudis 15. novembril õnneliku lõpuni.

Saatejuhiks, õpetajaks ja lauljate hindajaks oli endiselt ansamblist “Zone” tuntuks saanud lauljanna Vaike Hannust, kes andis võistluslikus mängus alustuseks n.ö. sissepääsu ülesande, milleks oli väikene hääleharjutus. Kui harjutus oli piisavalt hea, siis sai kuulaja juba astuda “võistlustulle”, mis tähendas saatejuhi poolt etteantud loo laulmist otse-eetris. Saate lõpus otsustas Vaike, kes pääses finaali. Kümne finalisti seast selgitas võitja juba kuulajate hääletus, milles kokku osales 1029 inimest. Rebimine oli tihe, kuid siiski ülekaalukalt võitis Järvamaalt pärit Aare. Teisele kohale jõudis Marianne ja kolmandale Janek.

Esikoha omanikule oli auhinnaks singli produtseerimine ja see singel jõuab ka plaadile “Elmari Tantsuõhtu 14”.

Aare on 26-aastane Järvamaa noormees ning töötab farmi juhatajana. Aare ütles ise, et on multifunktsionaalne inimene ja teeb kõike, mida vaja. Vabal ajal käib WAF-koolis ja loomulikult laulab ka WAF-kooris.

Värsket singlit pealkirjaga “Veel Üks Algus” võib esimest korda raadiost kuulda 29. novembril ning siis on Aare ka stuudios külas.

Kindlasti kuuleme Aarest ka tulevikus! Palju õnne!!!

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Mari-Liis Männik

ELMARI
PÄEVAPÜÜDJA

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap