Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TUNNE EESTIT JA LEIA ELMAR
24.05.2014

“Tunne Eestit ja leia Elmar!”  on seikluslik otsingumäng, mis kestab 12. - 23. maini raadios Elmar.

Igal argipäeval peidab üks Elmar ja sõiduauto Renault Captur ennast Eestimaa peale ära ning raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Elmar. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mõne kindla ja kõigile tuntud ehitise, rajatise, mälestusmärgi, loodusliku paigaga.

Vihjeid Elmari asukoha kohta edastatakse saatejuhtide poolt raadio otse-eetris või siis on võimalik raadiokuulajatel ise stuudiosse helistada ja küsida küsimusi Elmari asukoha kohta. Küsida saab siis, kui eetris on kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Saatejuhil on õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”. Peale igat vihjeküsimust võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus esitada uus küsimus Elmari asukoha kohta.

Igal mängu päeval esimesena Elmari leidnud ja sõiduautot Renault Captur esimesena käega puudutanud osaleja pääseb mängu finaali, mis leiab aset 31. mail City Motorsi esinduses, aadressiga Pärnu maantee 541, Tallinn.

Kui esimene mängija jõuab Elmarini enne, kui eetris on asukoht ära arvatud,  jätkub vihjete andmine eetris, kuni ka seal on asukoht teada. Kõigi esimesena otse-eetris õige asukoha täpselt äraarvanud mängijate vahel lähevad mõlemal nädalal loosi eriauhinnad, milleks on mõnus pakett Lalasmaa SPA-sse. 

Finaali päeval, 31. mail saavad kõik kümme võistlejat endale loosi korras ühe auto võtmekaardi ning see, kelle kaart avab auhinnaks oleva sõiduauto Renault Captur ukse ja auto käivitab, on kogu mängu võitja ning tuliuue Renault Captur uhke omanik.

Tutvu mängureeglitega SIIN

Renault Captur´ga saad tutvuda SIIN

Vaata kindlasti ka www.laulasmaa.ee

Tunne Eestit ja leia Elmar!

Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Top 3
1 Mina Ka Nublu feat. Reket
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap