Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Kes on Elmari kuulaja?

Halooo!!!! Just-just, Teie seal! Kas te otsite meid? Jah, meie oleme raadio Elmar keskmised kuulajad. Eestlased ja uhked selle üle.

Ma näen, et te olete üllatunud. Te arvasite, et me oleme märkimisväärselt vanemad, ja eeldasite meid näha lehma lüpsmas? Ei ole hullu, paljudel on selline arvamus ja eks selles ole ka omajagu tõtt, sest meid on palju. On nooremaid ja on vanemaid, ning ligi pooled meist kutsuvad ennast uhkusega maainimeseks. Aga siiski enamikul meist on pensioniiga veel kaugel ning me naudime oma elu enda kätega ehitatud linna-äärses eramus. Lapsed käivad koolis, koer haugub kuudis ja tööd me ei karda … kuigi olgem ausad, suurema osa ajast veedaks siiski pere ja sõprade seltsis, nautides elu väikseid mõnusid, mille me oleme igati väljateeninud ja mida võime endale lubada.

Teil on õigus, me oleme oma eluga rahul ja õnnelikud. Eks seda saasta ümberringi jagu, aga milleks kurta, liigne stress ei tee head. Tunnistame, et aeg-ajalt tahaks kohe vanduda ja siis vannumegi, aga … lapsed on terved, hea eestimaine toit on laual, majal on uus katus, talvel on lund ja suvel on soe, kartul on peenras ja moos on purgis, saun on soe ja õlu on külm ning naeratus on näol ja raadios on Elmar! Kas teeb natuke kadedaks? :)

Oleme jõudnud palju korda saata, aga ka palju on veel teha ja näha. Tahtmist meil jagub.  Kui Te soovite meid kuhugi kutsuda või meile midagi pakkuda, siis võtke julgelt ühendust Elmari müügimeeskonnaga.

TAGASI REKLAAMI AVALEHELE
Pilt


Imeline värviline aeg on käes! :)

Lauri Hermann ja
Tiiu Sommer

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Sinule Uudo Sepp
2 Kui laubä õhta jõudis Lõõtsavägilased
3 Mina ka Nublu feat. Reket