Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Tegijad

Mari-Liis Männik

Kõige paremini iseloomustab mind sõna entusiasm. Kui olen seadnud endale eesmärgi, teen kõik selleks, et see ka saavutada. Olen avatud kõigele uuele ja huvitavale, eriti on mulle hingelähedane ekstreemsport. Tavaliselt tegelen 10 asjaga korraga ja tihti jätan asjad viimasele minutile. Lõpptulemusega võib aga peaaegu alati rahule jääda. Olen vähi tähtkujust ja sellele märgile omaselt kõiguvad minu meeleolud äärmiselt kiiresti. Võin olla mingis olukorras pettunud, aga juba mõne minuti pärast on see unustatud ja liigun jälle täie hooga edasi. Mul on palju sõpru-tuttavaid, kuid tõeliselt lähedased on neist ainult mõned. Fakt, mida teavad kõik minu tuttavad, on see, et nende saladused jäävad alati ainult meie kahe vahele. Loomulikult on mul ka negatiivseid omadusi, aga sellest ajalugu vaikib...:)

Elmari eetris võimalik Mari-Liisi kuulda saates "Eesti lugude edetabel", mis eetris laupäeviti kell 15.00-17.00 ja pühapäeviti kordussaates 17.00-19.00.

E-post: mariliis@elmar.ee
Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?