Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Tegijad

Kristiina Kraus

Mina olen Kristiina.

Sündinud Tallinnas, kasvanud Pärnus aga elan Tartus.

Alustan nimekirjaga asjadest, mis mulle kohe väga meeldivad: kallima kallistus, sügis, puhata Eestis, vaaritada, koogitada, kohvi juua, hommikuni jutustada, lauamängud, kaardimängud, unenägude seletused, dokumentaalid, seriaalid, Alfa Romeo, kaunid kingad, kõik kleidid, mõru šhokolaad, vihmasadu, sõita kruusateel, juua vaarika-varre teed, tantsida, laulda ja nautida seda kuidas elu üllatab. Meeldivad mõtteterad, ette mõtlemine ja vahel ka üle-mõtlemine ja elu üle järgi mõtlemine. 

Emotsionaalne olen ka – arvan, et kui kirge ei tunne, siis ei tasu üldse millegiga alustada. Pean ennast inimeste inimeseks ja harva meeldib üksi olla. Kui pere kusagil ära juhtub olema, siis haaran kaissu oma kassi. Kassid mulle meeldivad ja kõik teised loomad ka, aga kui olevusel jalgu all rohkem kui neli– siis juba kardan paaniliselt. Meeldivad pallimängud ja mitmed meeskonnamängud aga spordiga veel suhe puudub. Ju pole leidnud seda õiget. Muusikaga seevastu on suhe aina tõsisemaks läinud ja selle üle on mul vaid hea meel. Muusika võime ühendada inimesi on maagiline. Anda tunnetele sõnad ning helide abil edastada tundeid – sellel on keeruliselt seletatav ilu minu jaoks. Vähemalt ise lauludele kaasa jorisedes tõesti tunnen, et lauldes või laulu “südamega” kuulates meie hing heliseb. Võimalusel alati laulan kaasa. Kasvõi sõnu teadmata juba väikese tüdrukuna tundmatud kohad laulus asendasin enda sõnadega – et ometi laul pooleli ei jääks! Kohe muusika kõrval armastan huumorit ja igat tahku sellest. Arvan, et naer, naeratus kui nali suudab väga palju asju maailmas paremaks muuta. Üldse ma tunnen maailmas toimuva suhtes suurt muret ja soovin, et veel rohkem inimesi väärtustaks seda, et me ka järeltulevale põlvkonnale pärandaks jätkusuutliku maailma.

Kristiina on üheks saatejuhiks saates "Õhus on armastust", mis eetris reedeti kell 19.00-00.00. Samuti võimalik kuulata tema häält igal laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-15.00.

 
Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?