Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Tegijad

Ele Adamson
Te soovite teada, et kes ma selline olen? Nagu Hunt Kriimsilm oma üheksa ametiga. Kõike meeldib teha ja proovida. Mu hing ei soovi jääda mugavustsooni loorberitele puhkama, vaid kannustab muudkui tagant, et midagi luua. Sest alati leidub uus mägi, mille otsa ronida, uus asi, mida tundma õppida, ning uus hirm, mida võita.
Eelkõige olen alati olnud suur jutupaunik. Õnneks on see andnud mulle elus pigem uusi võimalusi, kui kahjuks tulnud. Vähem rääkida  ja tagasihoidlikum olen proovinud ka olla, aga siis on sõbrad arvanud, et mul on midagi viga :D.
Elu peab olema vikerkaarevärviline, kuhu mahub palju rõõmu. Nalja peab saama ja lõbus peab lõbus peab olema, mistõttu proovin ka kõige pilvutumas päevas näha päikesekiiri. Peamine on olla õnnelik!
Vanusega olen jõudnud nii kaugele, kus väikseid rumalusi ei tehta enam kogemata, vaid teadlikult ja naudinguga. Sõpradega koos olles lisab see elule vürtsi ja meenutades toob naeratuse suule. Natuke lapsemeelsust hoiab hinge noorena!
Eesti muusika on olnud mulle ka alati südamelähedane. Suvel vanaema juures olles tuli kuulata Seelikukütte, maalapsena sai palju käidud simmanitel, kus sõbrannaga kõiki laule peast kaasa laulsime, ning vanematega autoga sõites kuuldus seal pigem minu ja õe lauluhääl kui raadio.
Saatejuhi kogemus raadios Elmar on mulle korraga väljakutsuv, natuke häiriv, kütkestav kui ka meeliülendav. See on väljakutsuv, sest on seadnud minu ette suure julgustüki, et teostada ennast uues ametis ning olla kuulajatele meelepärane.  See on natuke häiriv, sest näitab mulle mind ennast, koos kõigi minu oskuste ja puudustega. See on kütkestav, sest võtab oma haarde ulatuse ja võimalustega hinge kinni. See on meeliülendav, sest annab lootust, et kõik on võimalik!

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?