Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Lemmikud

Elmari lemmiklaulja
RAHVA LEMMIKLAULJA ON IVO LINNA  

Lemmikute valimine on raadios Elmar saanud juba traditsiooniks. Kuulajate abil oleme valinud LEMMIKLAULU, milleks osutus Ruja “Suudlus läbi jäätunud klaasi” ja LEMMIKNÄITLEJA, kelleks inimesed hääletasid Marko Matvere.
 
15-26. oktoobrini 2007 valisime LEMMIKLAULJAT. Oma lemmikust said kuulajad teada anda nii tavatelefonil helistades, mobiiltelefonilt sõnumi saates kui ka kirjutades meile e-maili.  Hääletada võis nii praegu tegutseva kui ka varem tegutsenud laulja poolt, mingeid piiranguid selles osas kehtestatud polnud. Kampaania eesmärk oli välja selgitada, mitte hetkelemmik, vaid LÄBI AEGADE ARMASTATUIM LAULJA.
Kokku hääletas 4076 inimest ja nimetati 168 erinevat artisti.
Kogu hääletuse jooksul said teistest enam hääli Ivo Linna ja Mati Nuude. Naistartistidest püsis esikümne konkurentsis vaid Anne Veski, teise kümnesse jõudis Heli Lääts. Naisatristidest said märkimisväärselt hääli veel Hanna-Liina Võsa, Lea Liitmaa, Gerli Padar, Helgi Sallo, Ines, Marju Länik, Liisi Koikson ja Maarja-Liis ilus.
168 pakutud aristi hulgas mainiti kokku 59 erinevat naissolisti ja 109 meessolisti.

LEMMIKLAULJA TOP 20 kujunes alljärgnev:
1)   IVO LINNA
2)   MATI NUUDE
3)   TARMO PIHLAP

4)   Vello Orumets
5)   Anne Veski
6)   Mait Maltis
7)   Georg Ots
8)   Marko Matvere
9)   Hendrik Sal-Saller
10)  Jaagup Kreem
11)  Tõnis Mägi
12)  Karl Madis
13)  Jaak Joala
14)  Urmas Alender
15)  Heli Lääts
16)  Üllar Jörberg
17)  Tanel Padar
18)  Artur Rinne
19)  Erich Krieger
20)  Koit Toome

NAISTE TOP 10-nesse mahtusid Anne Veski, Heli Lääts, Hanna-Liina Võsa, Lea Liitmaa, Gerli Padar, Helgi Sallo, Ines, Marju Länik, Liisi Koikson ja Maarja-Liis Ilus

MEESTE TOP 10: Ivo Linna, Mati Nuude, Tarmo Pihlap, Vello Orumets, Mait Maltis, Georg Ots, Marko Matvere, Hendrik Sal-Saller, Jaagup Kreem ja Tõnis Mägi.

31.oktoobril jõudis Elmari eetrisse Lemmiklaulja Erisaade, milles ajasime juttu nii armastatuma naislaulja kui ka rahva tõelise lemmiklauljaga.

Anne Veski, kes ise viibib hetkel Moskvas ja telefoniintervjuu hetkel istus grimmitoolis, ütles, et sellist positiivset süsti oli tal väga vaja ja muidugi saatis suured tänud Eesti rahvale ja raadiole Elmar.

Ivo Linna oli õnnitluskõnest pehmelt öeldes šokeeritud ja ei suutnud oma “äravalitust” uskuda. Ivo ütles, et tema ise valiks lemmiklauljaks läbi aegade Georg Otsa, aga talle on väga meeldinud ka näiteks Kalmer Tennosaare esitatud laulud. Naislauljate osas tõi ta esile Marju Kuudi varase repertuaari ja samuti Kaire Vilgatsi suurepärased vokaalsed võimed. Elmari Lemmiklaulja rääkis, et oma elu jooksul on ta arvatavasti linti laulnud umbkaudu 1000 laulu, aga kokku esitanud erinevaid laule suurusjärgus 5000. Oma repertuaari kõige kaunimaks lauluks nimetas Ivo Linna loo pealkirjaga “Laula mu laulu helisev hääl”.

Elmari Lemmiklaulja auhinna – klaasist kella – valmistas kunstnik Eeva Käsper.

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?