Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    

Lemmikud

Elmari lemmikpillimees
LEMMIKPILLIMEES on MARGUS KAPPEL!

Kitarr, basskitarr, lõõtspill, trummid, kontrabass, viiul, klaver, saksofon, trompet, tsello, triangel, kannel, flööt … see on ainult väike osa instrumentidest, millest igaühe taga peitub üks tõeliselt suurepärane ja andekas pillimees. 18.-22. novembrini sooviski raadio Elmar välja selgitada, kelle pillimänguoskus on eestlastele kõige hingelähedasem … kes on eestlaste tõeline lemmikpillimees. Valimises osales ehk sõnumeid saatis kokku 3014 inimest!
Kolmandale kohale jõudis mees, kelle Elmari kuulajad valisid kunagi ka LEMMIKNÄITLEJAKS ja kes LEMMIKLAULJA valimisel jõudis 8ndale kohale - see mees on MARKO MATVERE.
Teise koha sai endale pilli(ja pulli)mees ANTTI KAMMISTE.
Võitjaks osutus aga pianist MARGUS KAPPEL!

Härra Kappel oli võidust väga liigutatud, palus tema poolt hääletanud inimesi südamest tänada ja nentis, et ta kuulab "Elmarit" ka ise hea meelega, sest see on üks väga tore raadio!
Pianist rääkis intervjuus, et tema alustas oma muusikuteed juba viieselt ning soovitas pisikestel poistel-tüdrukutel ikka klaverimängu õppida, kasvõi sel põhjusel, et arendada koordinatsiooni.
Margus Kappeli sõnul on Eestis suurepäraseid pillimehi väga-väga palju!
Jõulukuul soovitas ta aga aja maha võtta, rahulikult kodus olla ja kasvõi pooleks tunniks ühe koha peal istuda ja elu üle järele mõelda!

ELMARI LEMMIKPILLIMEES TOP20

1.MARGUS KAPPEL
2.ANTTI KAMMISTE
3.MARKO MATVERE
4.Indrek Kalda
5.Rein Rannap
6.Henn Rebane
7.Riho Sibul
8.Karl Madis
9.Mihkel Mattisen
10.Virgo Veldi
11.Marko Atso
12.Jaagup Kreem
13.Koit Toome
14.Raul Vaigla
15.Tõnu Raadik
16.Raivo Tafenau
17.Margus Põldsepp
18.Heino Tartes
19.Ants Nuut
20.Tõnu Aare

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?