Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
TUNNE EESTIT JA LEIA ELMAR
23.08.2018

Tunne Eestit ja leia Elmar

Mängureeglid

Raadio Elmar (AS Eesti Meedia, Maakri 23a, 10145 Tallinn) ja AS Topauto (Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn) korraldavad ajavahemikul 06.-26. august 2018 ühise tarbimiskampaania.

Kampaania kirjeldus

Tunne Eestit ja leia Elmar on seikluslik otsingumäng, mis kestab 06.-26. augustini 2018 raadios Elmar.

Mängu ideeks on üles otsida sõiduauto Suzuki Vitara asukoht Eestimaalt. Sõiduauto Suzuki Vitara on 6.-10. augustini ja 13.-17. augustini ehk igal argipäeval, päeva jooksul, peidetud erinevasse Eestimaa linna või maakonda. Elmari täpsem asukoht on igal päeval määratud mingi kindla ja kõigile tuntud ehitise-, rajatise-, mälestusmärgi-, loodusliku paigaga. Raadiokuulajate ülesandeks on tunda Eestit ja leida Suzuki Vitara.

Vihjeid, Elmari asukoha kohta, saavad raadiokuulajad iga päev küsida raadio Elmar otse-eetris, mängu perioodi ajal, pärast seda, kui on eetris kõlanud mängu signatuur või saatejuht on andnud selleks vastava märguande. Samuti annavad saatejuhid ise vihjeid, suunamaks otsijaid õigele rajale. Kuulaja küsimuste korral on saatejuhil õigus küsimustele vastata vormis “ei”, “ja” ning “nii ja naa”.  Sõltumata vastusest võtab saatejuht järgmise helistaja, kellel on õigus küsida järgmine vihjeküsimus.

Igal mängu päeval esimesena kampaania auto leidnud ja seda esimesena, vastava päeva peidukohas, puudutanud mängija pääseb mängu finaali, mis leiab aset 01. septembril algusega kell 13.00. Topauto esinduses Tallinnas, Sõpruse pst 18c. Finaalis osaleja peab olema, Topauto esinduses talle eelnevalt telefoni teel teatatud kellaajal. Juhul kui ta selleks ajaks sinna ei jõua, kaotab ta õiguse finaalis osaleda.

Mängija, kes on mingil mängupäeval lunastanud endale pääsu finaali, kaotab õiguse mängus edasi osaleda kuni finaali päevani.

Igal kümnel päeval liigub Suzuki Vitara peale auto ülesleidmist eelnevalt raadio eetris väljahõigatud kohta, kus raadiokuulajad saavad tuttavaks käesoleva päeva Elmariga, tutvuda autoga ning täita loosikupongi. Kõikide nende vahel, kes on täitnud loosikupongi, loosime 20. augustil otse-eetris välja veel ühe finalisti – 11nda finalisti.

Mängus saab osaleda ka SMS-i saates. SMS tuleb saata numbrile 1511 (SMS-i hind saatjale on 1 EUR). Kõikide SMS-i saatjate vahel loositakse 27. augustil otse-eetris viimane finaali pääseja ehk 12s finalist. SMS-i saab saata 6.-26.08.2018 ööpäevaringselt numbrile 1511 tekstiga: Elmar auto. Palume kõigil osalejatel saadetud SMS alles hoida kuni finaalini (k.a.).

Finaali pääsenud kaksteist mängijat saavad loosi korras endale igaüks ühe auto võtme. Mängija, kelle võti avab auhinnaks oleva auto ukse ja auto käivitab, on mängu ja peaauhinna võitja.

Auhind

Mängu peaauhinnaks on Suzuki Vitara 1,6 VVT GL 5MT 2WD (manuaalkäigukast, bensiinimootor, esikvedu). Värv Galactic Gray ehk tumehall.

Tehnilised andmed (1,6 VVT 2WD 5MT): https://www.topauto.ee/et/suzuki-vitara-tehnilised-andmed   

Varustuse loetelu (GL): https://www.topauto.ee/et/suzuki-vitara-varustus   

Kampaaniast tulenevad maksud tasuvad korraldajad, mitte võitja.

Auto antakse mängu võitjale üle vastavalt AS Topauto ja mängu võitja vahelisele kokkuleppele.

Auhinnaks olev auto on üleandmisel kujundatud mänguga seotud kleebistega. Mängu võitjal on kohustus kasutada autot koos kampaania ja raadio Elmar kleebistega üheaastase perioodi jooksul, alates auto kättesaamisest. Pärast seda perioodi võib võitja soovi korral autolt kleebised eemaldada.

Osalemine

Tarbimismängus võivad osaleda kõik täisealised ja Eesti Vabariigi territooriumil kehtivat isikut tõendavat dokumenti omavad inimesed. Mängus osalejad on mängu raames kohustatud järgima Eesti Vabariigis kehtivat seadusandlust. Mängus osalemisega nõustuvad Mängijad Eesti Meedia isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetega (https://www.eestimeedia.ee/isikuandmete-tootlemise-uldpohimotted/).

Muud tingimused

Võitja pilt ja nimi avaldatakse AS Eesti Meedia ja AS Topauto kodulehtedel ja sotsiaalmeediakanalites. Auhinda ei vahetada muude asjade ega raha vastu ning võidu kasutamisega seotud muid kulutusi ei kompenseerita.

Võidu vastuvõtmisega annab võitja korraldajale õiguse kasutada oma nime ja andmeid korraldaja poolt läbiviidavates reklaamikampaaniates ilma täiendava hüvitiseta.

Mängus osaleja nõustub järgima kõiki käesoleva mängu reegleid ning võtab teadmiseks, et kampaania korraldaja otsused on kohustuslikud kõigile kampaanias osalejatele. Võit väljastatakse võitjale vaid juhul, kui viimane on täitnud kampaania kõiki reegleid.

Mängus ei saa osaleda AS Topauto ja AS Eesti Meedia töötajad.

Mängus osalemisega kinnitab mängija, et on tutvunud ja nõustub ülaltoodud mängureeglitega.

Korraldajal on õigus reegleid muuta vääramatu jõu ja muude oluliste asjaolude ilmnemisel.

Lisainfo saamiseks palume helistada telefonil 7 427 520.

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?