Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
JÕULUKS KOJU
26.11.2018

Kuigi sisseränne ületas kolmandat aastat järjest väljarännet (Eesti Statistika) on kõigil meil pereliikmeid, häid sõpru, kes igatsevad jõuluks tulla Eestisse... Igatsevad koju!

Elmar tuleb appi ja kaks õnnelikku raadiokuulajat saavadki koju.

Osalemine on lihtne.

Raadiokuulajate ülesandeks on saata e-mailile elmar@elmar.ee kirju endast ja/või oma tuttavatest, kes on Eestist eemal ning vajaksid abi koju tulemiseks. Kirjelda olukorda ning kindlasti lisa info, mis põhjusel eemal ollakse. Miks just sina või tema peaks võitma? Kirja võib saata ka tavapostiga, aadressil Ülikooli 2a, Tartu 51003. Auhinna saaja valivad välja Elmari saatejuhid. Õnnelik raadiokuulaja võidab 2000 EUR väärtuses lennupiletid airBalticult.

Teine võitja selgub sõnumikeskuse abil. Saada sõnum numbril 1511 (hind 1 euro) ja kirjuta sõnumisse ELMAR SOOME, ELMAR HISPAANIA vms. Elmar ja sinna järgi maa kust sina või sinu sõber koju tahab tulla. Õnnelik sõnumisaatja võidab 999 EUR väärtuses lennupiletid airBalticult. Sõnumikeskus avatakse 12.novembri hommikuprogrammis "Ärka, kaunis maa!".

Mõlemad võitjad tehakse teatavaks 1.detsembril 2018, Elmari sünnpäeval.

Täpsete reeglitega saad end kurssi viia SIIN

Nüüd pole muud, kui asu ruttu kirjutama ja joonistama!

PS! Parimad mõtted tekivad siis, kui ärkad koos Sommeri ja Hermanniga igal argipäeval kell 6-10.

Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Kristiina Kraus

SOOVIDE AEG

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar