Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Hanna-Liina Võsa uus album kannab nime “Pimedas on valge”
15.11.2010
Ilmunud on Hanna-Liina Võsa uus album “Pimedas on valge”, mis sisaldab nii tuntud jõululaule kui ka päris uut loomingut. Kõik lood on saanud uue seade.
 
Hanna-Liina sõnul tekkis jõuluplaadi idee juba eelmisel aastal, kui ta koos Maria Listraga jõulutuuril käis. “Tuuri jaoks valmisid koos keelpillikvartetiga Prezioso uued seaded ja kuna ma olin nendega juba enne palju teinud, siis mõtlesime, et võiks koos ka midagi salvestada. Ja kuna see muusika sobib just jõuludeks, siis hakkasime vaikselt nuputama ja arendama ja uusi seadeid kirjutama,” rääkis Hanna-Liina.
 
Uuel albumil on ka üks Hanna-Liina enda kirjutatud laul. “Selle plaadi idee saigi alguse nimest “Pimedas on valge”. Sellest tuli omakorda mõte, et see on ideaalne laulupealkiri, millest tuli väga kergesti laul. Mul laulukirjutaja ambitsioone väga ei ole, aga kui tuleb järgmine plaat, siis võib seal juba rohkem minu laule olla.”
 
Hanna-Liina Võsa uue plaadi esitluskontserdid on ühtlasi ka jõulutuuri eest ning saavad alguse 15. detsembrist Võru Kultuurikeskuse “Kannel” teatrisaalist.
Pilt


Ilusat advendiaega!

Tiiu Sommer ja
Lauri Hermann

ÄRKA, KAUNIS MAA!

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?