Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
ELMARI AASTALAUL 2012 ON "KUULA"
31.12.2012

RAADIO ELMAR AASTALAUL 2012 ON OTT LEPLANDI “KUULA” 

Raadio Elmar selgitas traditsiooniliselt aasta kõige armastatuma loo nende laulude hulgast, mis lõppeval aastal edetabeli esikohal kõige kauem vastu pidasid. 

Tulemuste põhjal jõudis ülekaalukalt esikohale Ott Leplandi ja Aapo Ilvese kirjutatud laul pealkirjaga “Kuula”.

Õnnitlus-intervjuus ütles Ott, et tal on loomulikult väga hea meel selle võidu üle ja ta väga tänab kõiki inimesi, kes tema loo poolt hääletasid.

Samuti rääkisime Otiga tema ääretult töisest aastast, sellest kuidas ta Hiiumaal jõulupühi pidas, uuest plaadist ning ka plagiaatide teemal – Oti sõnul on tedagi laule kirjutades üsna sageli tabanud kahtlus, et võibolla on tegemist mingi meloodiakatkega, mida ta on aastaid tagasi kuulnud ja mis on alateadvusse talletunud. Ott tuletas meelde, et ka laulu “Kuula” puhul olid esialgu õhus plagiaadi-kahtlused, aga tegelikult on ju maailmas harmoonilises mõttes sarnaseid laule tuhandeid ning artistile ja autorile “turja kargamine” on tihti ebaõiglane.

Oma aastavahetuse veedab Ott koos bändiga Rootsis, nii et töö ja pidu üheskoos:). Ott lubas, et loorberitele puhkama ei jää ja uued laulud on taas tulemas.

Tuletame meelde, et ka aastal 2011 võitis Elmari aastalaulu tiitli Ott Lepland (laul pealkirjaga “Tunnen elus end”).

Tänavusel aastalaulu valimisel jõudis teisele kohale Põhja-Tallinna lugu “Lähen ja tulen”, kolmanda koha saavutas HU? ja Marten Kuningas “Areen”, neljanda Shanoni "Libahunt" ja viienda Lauris Reiniks lauluga "Süda vaikselt närbub".

Intervjuud Ott Leplandiga saab kuulata siit:Pilt


Mõnus jaanuarikuu...

Ö

Top 3
1 Sel ööl on tunne Liis Lemsalu
2 Loomade farm Terminaator
3 Need read Karl-Erik Taukar