Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
Hakka Elmari Sõprade Klubi liikmeks
26.11.2018
Elmari Sõprade klubi ühendab endas meie kõige suuremaid sõpru - inimesi kelle jaoks on olulised Eesti asjad ja Eesti muusika ning kelle jaoks raadio Elmar ei ole lihtsalt raadio, vaid elustiil. Siia koonduvad kõik, kelle jaoks on õhus Eestit iga päev.

Sõbraks olemine ei kohusta millekski. Sõber on lihtsalt hea olla ja meie hoiame sõpru kursis oma tegemistega. Elmari Sõprade Klubi liikmed saavad vähemalt kord kuus raadio Elmar uudiskirja, mis sisaldab informatsiooni meie tegemiste kohta - uudised, kampaaniad, mängud, intervjuud jne.

Samuti saavad kõik Elmari Sõprade Klubi liikmed osaleda ka otseselt raadio tegemises. Teiepoolsed hinnangud ja tagasiside raadios Elmar kõlava muusika ja programmi kohta on alati oodatud. Lisaks korraldame regulaarselt muusikateste, mille läbiviimisel palume Sõprade Klubi liikmete abi.

LIITU SÕPRADE KLUBIGA

Kõikide uute liitujate vahel loosime välja uhke auhinna: Võitja saab valida kleidi või mistahes riideeseme kuni 275 (kahesaja seitsmekümne viie) euro väärtuses Perit Muuga uuest kollektsioonist „Põhjavalgus“ võitja mõõtude järgi. Vaata täpsemaid reegleid SIIT:

Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?