Tallinn ja Harjumaa 91,5    Läänemaa 92,2    Kesk-Eesti 91,7    Saaremaa 91,5    Pärnumaa 99,0    Lõuna-Eesti 91,2   Tartu linn 88,5                    
title_gallery
RAADIO ELMAR SAAB 21
30.11.2018
1. detsembril aastal 1997 läks esimest korda eetrisse raadio Elmar. Need aastad üheskoos võrratute kuulajate ja suurepäraste eesti muusikutega on olnud imelised!

Juba sel laupäeval toimub Elmari eetris väga palju põnevat!

Kogu päeva jooksul kuuleb Elmarist erinevate saatejuhtide hääli, sest keegi meist ei suuda sel päeval rahulikult kodus istuda. Ikka kipume oma armsasse toimetusse, et üheskoos Elmari sünnipäeva tähistada.
Väga äge uudis on ka see, et külla tuleb ansambel Revals ja just nemad annavad vinge avapaugu meie sünnipäeva soovisaatele, mis algab kell 13.00.

Mõnusate üllatustega ja pidulike hetkedega alustame tegelikult juba hommikuprogrammis "Ärka, kaunis maa!"

Kell 9.00 soovitame kõigil keerata raadiod maksimaalse heli peale, sest just siis kõlab esimest korda Trobikonna uus laul "Lumisel teel"! Loo autorid on Liana Kolodinskaja ja Allan Kasuk.

Orienteeruvalt kell 9.30 kuulutame välja inimese, kes on võitnud endale airBalticult edasi-tagasi lennupiletid 2000 euro väärtuses. Kirju on tulnud palju ja valikut teha on keeruline. "Jõuluks koju" sõnumimängu loosimine toimub kell 12.30 ja keegi võidab 999 euro väärtuses edasi-tagasi lennupiletid.

Saates "Soovide aeg" loosime välja ka selle õnneliku inimese, kes on võitnud Perit Muuga kleidi! Loosimises osalevad kõik need inimesed, kes on viimastel nädalatel liitunud Elmari Sõprade Klubiga.

Elmari sünnipäeva saavad kõik soovijad tähistada reedel Pärnus öölokaalis Kassa ja laupäeval Tartus, ööklubis Vabank, kus lavale astub ka Mariliis Jõgeva. Kui soovite meie sünnipäeva tähistada kodus, siis soovitame rangelt teha seda laupäevase Elmari Tantsuõhtu saatel, sest lauludevalik on pidulik ja kõlab palju Trobikonna laule.

1. detsember on meie kõigi ühine pidupäev! Palju õnne!
Pilt


Ilusat advendiaega!

Kristiina Kraus ja
Tambet Ind

ÕHUS ON ARMASTUST

Top 3
1 Loomade farm Terminaator
2 Tükike taevast Tanel Padar
3 Me täna öösel ei maga Birgit Sarrap
Küsetlus

Missugune koht kodus vajab remonti?