FOTO: Raadio Elmar

FOTO: Raadio Elmar

Ärka, kaunis maa!

E-R kell 06:00-10:00
L ja P kell 07:00-10:00

Elmariga on mõnus ärgata! Argipäeviti äratavad meid Tiiu Sommer ja Lauri Hermann ning nädalavahetusel Tambet Ind.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Elmari päevapüüdja

E-R kell 10.00-15.00

Argipäevases päevaprogrammis jõuavad lisaks heale muusikale, uudistele, mõnusatele jutuajamistele ja operatiivinfole eetrisse ka «Libauudised», «Elmar LIVE», «Võõras keeles» ja palju muud põnevat. Saatejuht ja toimetaja on Raen Väikene.

FOTO: Raadio Elmar

Kolmest seitsmeni

E-R kell 15:00-19:00

Õhtusesse programmi mahuvad soovilood, päevaste rubriikide kordused, «Päevamäng» ja muidugi palju muusikat. Saatejuht ja toimetaja on Veiko Soom.

FOTO: Raadio Elmar

Õhtusumin

E-N kell 20:00-00:00

Õhtuprogramm, kus saatejuht Priit Rand mängib raadiokuulajatega erinevaid mänge, ajab juttu huvitavate inimestega. Kuulame ka parimaid palasid «Elmari päevapüüdjast» ning loomulikult käib saatega kaasas mitmekülgne eestikeelne muusika.

FOTO: Raadio Elmar

«Ö»

E-R 00:00-06:00

Mängime öösiti peamiselt muusikat, kuid toome teieni ka huvitavaid fakte ühest või teisest laulust. Saatejuht on Egon Pentjärv.

FOTO: Raadio Elmar

Lugu laulust

E-R kell 10:45 (kordus kell 21:45)

Saate toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon.

Kuula saateid SIIN

Nädalavahetuse parim kaaslane

Nädalavahetuse lainele jõuame juba reede õhtul, mil algab kaasahaarav tutvumissaade «Õhus on armastust». Lisaks mahub nädalalõpu programmi mahub palju mänge ja soovisaateid. Keerutame lotokarusselli ja kraabime Eesti Loto kiirloteriid. Hoiame kursis värskete muusikauudistega ja saates «Eesti muusika edetabel» mängime ette värskeimad laulud raadios Elmar. Uut ja vanemat muusikat kuulame saates Elmari tantsuõhtu.

  

FOTO: Raadio Elmar

  

Õhus on armastust

Reede kell 19.00-00.00

Suvel 2015 proovisid meie saatejuhid Lauri ja Liana läbi raadioeetri inimesi teineteiseni viia ja see õnnestus suurepäraselt. Seepärast jätkame selle hea mõtte ja sooviga ka edaspidi ning raadiokuulajate palvele vastu tulles pikeneb saade nelja tunni võrra. Seega rõõmustavad Kristiina ja Tambet kuulajaid nüüd koguni südaööni välja. Lisaks tutvumiskuulutustele mahub saatesse veel väga palju muudki põnevat!

Üksikuid südameid liidavad saatejuhid Kristiina Kraus ja Tambet Ind.

Kuula saateid SIIN

Saates osalemise tingimused

FOTO: Raadio Elmar

Muusikauudised

Laupäeval kell 12:15-12:45 (kordus pühapäeviti kell 12:15-12:45)

Igal laupäeval ja pühapäeval saab Elmarist kuulda, mida põnevat toimub Eesti muusikailmas. Saate paneb kokku raadio Elmar muusikatoimetaja Liana Kolodinskaja.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Elmari tantsuõhtu

Laupäev kell 17:00-00:00

«Elmari tantsuõhtu» on meie kanali üks populaarsemaid saateid. Kõige lõbusamad ja tantsulisemad laulud kõlavad meie sagedustel kõikidel laupäeva õhtutel. Pärast südaööd veidi rahuneme, kuid meeleolukas muusika jääb kuulajaid saatma kuni hommikuni.

Mari-Liis Männik

FOTO: Raadio Elmar

Eesti lugude edetabel

Laupäev kell 15:00-17:00 (kordus pühapäeviti kell 17:00-19:00)

Raadio Elmar edetabelisaates kõlab palju uut muusikat, vahel ka intervjuusid ja väikeseid üllatusi. TOP 10 sünnib n.ö. hübriidina. Igas edetabeli saates on võimalik saata meile sõnumeid oma lemmiklaulu poolt. Sõnumikeskuse number on 1511 (hind 1 €). Sõnumisaatjate vahel loosime välja ka auhindu. Lisaks hindavad uusi laule kõik Elmari saatejuhid ja endiselt on väga suur roll mängida ka soovisaadetel.Lisaks kümnele uuele laulule tuletame ka meelde, millised olid kuumad lood tabelis näiteks aasta, kaks, kolm, neli või lausa viis aastat tagasi.

Saate paneb kokku ja ühtlasi on ka saatejuht raadio Elmar peatoimetaja Mari-Liis Männik.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Lotokarussell

Laupäev kell 10:00-12:00

Kaasahaarav mäng algab küsimuse teema väljaselgitamisest, selleks keerutatakse lotokarusselli. Kuulike viib meid kas persooni-, kuu teema-, imelise maa- või üllatusküsimuseni. Vastavalt küsimuse teemale hakatakse kraapima lotopileteid (Super Summ, Kullapada vms). Kui mängija ei tea õiget vastust, on tal võimalus küsida üks vihje, mille eest tuleb loobuda ka ühest piletist. Iga küsimuse õige vastuse korral kraabime otse eetris pileteid ja mängime ka võitja sooviloo. Saatejuhid on Kristiina Kraus ja Tambet Ind.

Kuula saateid SIIN

FOTO: Raadio Elmar

Soovide aeg

E-N kell 19:00-20:00

L ja P kell 13:00-15:00

Saates on kuulajate soovilood ja tervitused. Terve saate vältel on teil võimalus meie programmis kaasa lüüa helistades numbril 7 427 927 või kirjutades elmar@elmar.ee. Tervituskirju ja telefonikõnesid ootame ainult saate ajal.

Esmaspäevast neljapäevani täidab kuulajate soove saatejuht Priit Rand. Nädalavahetustel on stuudios Kristiina Kraus.

FOTO: Raadio Elmar

Sõnumisoovid / Internetisoovid

Pühapäev kell 10:00-12:00

Pühapäeviti on võimalik oma tervitused teele panna kas e-maili või sms-i teel. Raadio Elmar e-maili aadress on elmar@elmar.ee. Sõnumikeskuse lühinumber on 1511(sms-i hind 1€) ning esimene sõna peab olema kindlasti "ELMAR". Sõnumeid ja e-kirju saab saata AINULT saate ajal. Tegemist on peamiselt tervituste saatega, aga mõnel kuulajal võib vedamise korral õnnestuda ka soovilaulu kuulda. Saatejuhid on Kristiina Kraus ja Tambet Ind.