Raadio Elmar Hommikumäng
Kehtib perioodil 18.03-24.03.19

FOTO: Scanpix / PantherMedia

«Hommikumäng» on osa raadio Elmar hommikuprogrammist «Ärka, kaunis maa!», olemuselt interaktiivne ja kaasakiskuv telefonimäng raadiokuulajatele, kahe mängijaga otse-eetris. Eelnevalt registreerunud kuulajate seat loositakse mängu alguses esimene mängija. Talle esitatakse kaks väideküsimust. Seejärel selgub teine mängija ja temale esitatakse samuti väited. Auhinna võidab kuulaja, kes saab rohkem õigeid vastuseid. Viigi korral lahendab mängu lisaküsimus. Raadio Elmar hommikuprogramm «Ärka, kaunis maa!» on teiega igal argihommikul kell 6.00-10.00 ja nädalavahetustel kell 7.00-10.00. Tutvu mängureeglitega allpool.

1. KORRALDAJA

1.1. Elmari hommikumängu (edaspidi: Mäng) korraldab AS Postimees Grupp, registreeritud asukoht Tallinn, Maakri 23a, registrikood 10184643, e-post elmar@elmar.ee, telefon 7 427 520 (edaspidi: Korraldaja).

2. MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng toimub ajavahemikul 18.03-24.03.19.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio Elmar kuulajad, välja arvatud AS Postimees Grupp kontserni töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Mängus osalemiseks tuleb helistada numbril 7 427 927 ja panna nimi ning kontaktnumber kirja mängu eelregistreerimisel. Juhuvaliku teel selgitatakse igal hommikul välja kaks mängijat, kellele esitatakse väiteid ning mängija peab arvama, kas tegu on õige või vale väitega. Kui seis jääb viiki, tuleb teisele mängijale lisaküsimus ja selgubki võitja.

2.5. Mängu saab eelregistreeruda nädalas üks kord. 

2.6. Kõikides raadio Elmar Mängudes kehtib kuupiirang st.ühe kuu jooksul võib võita ühe Mängu auhinna. 

3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Võitja selgub iga päev väidete abil ja mängu auhinnad on nädalapäevade kaupa allolevad:

Esmaspäev 18.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala/Virmalised CD «Taas on päev»
Teisipäev 19.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Jääda iseendaks»
Kolmapäev 20.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Suveöö»
Neljapäev 21.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Unustuste jõel»
Reede 22.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Ma joobun õnnest»
Laupäev 23.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Minu elu»
Pühapäev 24.03: Raadio Elmar šokolaad, Jaak Joala CD «Alles eile»

3.2. Auhinna võitja selgub iga päev ajavahemikul 8:45-9.00.

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates punktis 3.2 toodud loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nelja nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.5. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

3.6. Raadio Elmar toimetab auhinnad võitjale Smartposti pakiautomaati. Smartpostist tagasi raadiosse Elmar (Ülikooli 2a, Tartu) jõudnud auhindu hoiustatakse neli nädalat alates võidu kuupäevast. 

4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja annab Mängus osalemiseks oma isikuandmete edastamisega Korraldajale nõusoleku töödelda oma isikuandmeid vastavalt Eesti Meedia isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele. Korraldaja töötleb osaleja isikuandmeid üksnes võitja väljaselgitamiseks ning Mängu auhinna kohale toimetamiseks.

4.2. Korraldaja kasutab Osaleja isikuandmeid üksnes Mänguga seotud eesmärkidel (s.o. loosimise korraldamiseks, võitja välja kuulutamiseks ning Mänguga seotud informatsiooni edastamiseks).

4.3. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Mäng ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Mängus osalejaid koheselt Mängu veebilehe vahendusel.

4.4. Kõik Mängust tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5. Kõik pretensioonid seoses Mängu korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega «Elmari hommikumäng» hiljemalt nädal pärast Mängu toimumist käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. AS Postimees Grupp lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest. 

    Tagasi üles