Laura Põldvere soovitab kleite teha puuhalgudest ja LED-ribadest!

FOTO: Laura Põldvere käis külas raadios Elmar. 25.02.2019.

Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas muusik Laura Põldvere. Laulja rääkis oma uuest singlist «Lennujaamas», mis jõudis käesoleval nädalal ka raadio Elmar saatesse «Eesti lugude edetabel».

Laura Põldverel ilmus uus singel «Lennujaamas», mis on inspiratsiooni saanud reisimisega seotud kiirest elutempost. Värske loo helilooja on Põldvere pikaaegne koostööpartner Sven Lõhmus.

Põldvere tunnistas, et reisimise temaatika on tema tänaste tegemiste juures järjest aktuaalsem. Palju rändamist on seotud ka töökohustustega. See seletab ka lahti uue singli «Lennujaamas» tagamaid. Põldvere rääkis, et eelmisel suvel oli tema korteri veearve vaid kakskümmend senti, sest enamuse ajast viibis ta kodust eemal.

Alles hiljuti käis Põldvere Hawaiil, kus osales lauljate koolitusel. Muusik tunnistas, et see Vaikses ookeanis asuv saarestik oli vulkaanilise jõuga ja mõjus talle inspireerivalt.

Põldvere on avalikkusele tuntud ka kui omanäoliste lavakostüümide kandja. Muusik rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis, kuidas luua stiilset ja omanäolist kleiti. Kuula põnevaid soovitusi allolevast intervjuust:Laura Põldvere singli «Lennujaamas» ametlik video asub siin:

Tagasi üles