Näitleja Maiken Schmidt filmist «Tõde ja õigus»: panused ja ootused olid kõrged

Filmivõtted Mõniste lähistel

FOTO: Mihkel Maripuu / Scanpix

Maiken Schmidt rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis suurfilmist «Tõde ja õigus». Juttu tuli võtteperioodi meeldejäävamatest hetkedest ja meeskonnatööst. Samas avaldas näitleja, kuidas ta ise oma näitlemisoskust hindas.

Maiken Schmidt mängis EV100 mängufilmis «Tõde ja õigus» Krõõta. Schmidt ütles raadio Elmar hommikuprogrammile, et tal on filmi lõpptulemuse üle hea meel, samas tunnistas näitleja, et ka panused ja ootused olid väga kõrged.

Schmidt kiitis filmi võttemeeskonda ja eriti kõrgelt tõi esile režissööri professionaalsust. «Olen lummatud Taneli meetoditest ja tööeetikast» lisas Schmidt filmi režissöör Tanel Toomi kohta. Näitleja lisas, et muljetavaldavad oli Toomi tagasihoidlikud kommentaarid esilinastuse järgsetes intervjuudes, kuigi selja taga oli suur töö.

Schmidt rääkis ka võttepäevade raskematest hetkedest ja tõi teiste hulgas välja asjaolu, et pidi tihti külmaga võitlema. Tuli ette olukordi, mil pidi pastlaid kandes mängima suvist stseeni, kuigi tegelikult oli õues kevad või sügis. 

Näitleja rääkis ka oma tänastest tegemistest, kuula lähemalt allolevast intervjuust:

Tagasi üles