esmaspäev20. september 2021

Raadio Elmar eetrimängud, õnnitlused ja kuulutused

22. august 2021
Autor
Raadio Elmar

Kogu info Elmaris toimuvatest mängudest, õnnitlustest ja kuulutustest

Tule osale meie kaasahaaravates eetrimängudes ja võida uhkeid auhindu. Mängude kirjelduste ning kampaania tingimustega saad tutvuda allpool.

Head loosiõnne!

Päästev koolikell

Hommikumäng

Sõnamäng

Elmari mäng Facebookis

Untsus uudis

Enne mõtle, siis ütle!

Kuulutused

Eraisikute kuulutused (ost, müük, vahetus, tutvus, kaotamisteated): 1511 (kõne hind 4.79 €). Eritariif rakendub kõne 11 sekundist. Leidmiskuulutused: 7427520 Erakuulutustena ei loeta ette tervitusi! Samuti ei kvalifitseeru erakuulutustena tekstid, mille puhul on ilmselgelt arusaadav, et tegemist on ärilise ettevõtmisega. Raadio Elmar ei edasta maa ja metsa ostu, müügi ja rendiga seotud kuulutusi. Ühes kuulutuses võib müüa/osta/vahetada ainult üht eset. Erakuulutust loeme eetris üks kord ja teeme seda esimesel võimalusel. NB! Raadio Elmar jätab endale õiguse õnnitluste ja erakuulutuste teksti korrigeerida. Argipäeviti kell 10.15 on raadio Elmar eetris rubriik «Saame kokku» Siia rubriiki on võimalik suunata kooli-, ettevõtte- ja näiteks suguvõsa kokkutulekute teateid. Selleks, et antud saatesse kuulutust saata, tuleb teil võtta ühendust meie müügiosakonnaga: 6307008 või raadioreklaam@postimeesgrupp.ee. Ühekordne kuulutamine maksab selles rubriigis 50 €.

Tahad õnnitleda oma lähedast, sõpra või kolleegi erilisel moel? Meil on sulle idee - tee seda läbi raadioeetri! Loe juhiseid, kuidas toimida!

E-R kell 06:45-06:55 ja L ja P kell 07:45-07:55

Õnnesoovide telefon on 9002888. Jätke oma õnnesoov automaatvastajale hiljemalt kella 12.00-ks tähtpäevale eelneval tööpäeval.

Toimige järgnevalt:

Kuulake ära automaatvastaja tekst. Mainige teates, mis kuupäeval soovite õnnitlust eetris kuulda. Lugege selge ja kõva häälega ette, keda te soovite õnnitleda ja seejärel edastage oma õnnesoovi tekst, ärge unustage ka tervitajate nimesid! Nädalavahetustel ja riigipühadel raadio Elmar õnnesoove vastu ei võta. Seega soovides tervitada kedagi esmaspäeva hommikul, tuleb õnnesoov edastada juba eelmisel reedel, hiljemalt kell 12.00. Kõne hind on 1,98 €. Juhime tähelepanu, et hommikustes õnnesoovides ei ole võimalik tellida soovilaulu. Ühes kuulutuses võib müüa/osta/vahetada ainult üht eset. Erakuulutust loeme eetris üks kord ja teeme seda esimesel võimalusel.

NB! Raadio Elmar jätab endale õiguse õnnitluste ja erakuulutuste teksti korrigeerida.

22. august 2021
Author
Raadio Elmar