laupäev4. detsember 2021

Untsus uudis

30. august 2021
Autor
Raadio Elmar

Ole tähelepanelik ja võid võita auhindu! «Untsus uudis» on osa raadio Elmar päevaprogrammist. Tutvu mängureeglitega allpool. Mäng on raadio Elmar eetris esmaspäevast neljapäevani, ajavahemikul kell 18.00-19.00.

Esmaspäevast neljapäevani koostame konkreetse päeva uudiste baasil ühe eraldi uue „uudise“ ja loeme selle eetris ette veerandtunnil ja pooltunnil. Kuulajatel palume saata SMSiga vastus (555 666 55), mitmest uudisest on konkreetse päeva „Untsus uudis“ kokku kirjutatud. Õigesti vastanute vahel valime välja ühe õnneliku, helistame talle tagasi ja arutame koos vastuse läbi. Ühtlasi on päeva väljavalitu ka finalist, kes võib võita nädala auhinna, mille loosime kõikide finalistide vahel välja neljapäeval.

  1. KORRALDAJA 1.1. Elmari mängu «Untsus uudis» (edaspidi: Mäng) korraldab Duo Media Networks OÜ registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Tartu mnt 80, 10112, registrikood 10184643, e-post elmar@elmar.ee, telefon 7 427 520 (edaspidi: Korraldaja).

  2. MÄNG JA MÄNGUS OSALEMISE REEGLID

2.1. Mäng toimub ajavahemikul 29.11-02.12.2021.

2.2. Mängu kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik täiskasvanud raadio Elmar kuulajad, välja arvatud Duo Media Networks OÜ töötajad.

2.3. Mängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Mängu reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Mängus osaleda.

2.4. Mängus osalemiseks tuleb saata sõnum vastusega ning oma eesnimega numbril 555 666 55 (tavatariifiga SMS, hind sõltub teie kõnepaketist).

2.5. Kõikides raadio Elmar Mängudes kehtib kuupiirang st.ühe kuu jooksul võib võita ühe Mängu auhinna.

  1. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE REEGLID

3.1. Auhinna on välja pannud Raadio Elmar.

3.2. Loosi läheb Elmari logoga saunalina.

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust seitsme tööpäeva jooksul alates loosimise toimumise kuupäevast ja lepitakse kokku võidu kättesaamine.

3.4. Kui Mängus osaleja eirab Mängu tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu nädala jooksul auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt nelja nädala jooksul alates võidu kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Mängus osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

3.5. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

3.6. Raadio Elmar toimetab auhinnad võitjale Smartposti pakiautomaati. Smartpostist tagasi raadiosse Elmar (Ülikooli 2a, Tartu) jõudnud auhindu hoiustatakse neli nädalat alates võidu kuupäevast.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt AS Postimees Grupp ja Duo Media Networks OÜ isikuandme töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt siit. Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates Kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebiartikli vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Untsus uudis" hiljemalt nädal peale mängu toimumist, käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. Duo Media Networks OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

30. august 2021
Author
Raadio Elmar